Leták BILLA - 20.2.2019 - 26.2.2019 - str. 20 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 17 18 20
Leták BILLA - 20.2.2019 - 26.2.2019 - Produkty v akci - hotová omáčka, vejce, Flora, margarín, čokoláda, Studentská Pečeť, Schogetten, cukr krystal, cukr, Panzani, Rio Mare, tuňákový salát, Insalatissime, Panzani omáčka, minerální voda, Korunní, Velkopopovický Kozel, pivo, alkohol, instantní káva, rum, Božkov, Božkov Originál, toaletní papír, Velvet, Krystal, letiště. Strana 20.
1 ... 17 18 20

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 20.2.2019 do 26.2.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 20 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 20. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
Rum

Ačkoliv se při vyslovení názvu alkoholického nápoje, kterým je rum, mnoha lidem vybaví otrlý námořník, není tento druh alkoholu určen pouze pro drsné mořské vlky. Může být příjemným zpestřením pro posezení s přáteli anebo pro chvíle, kdy chceme jen meditovat a přemýšlet o životě.

Kvalitní druhy karibských rumů mohou být součástí zajímavých a originálních drinků, ale také si je můžete vychutnávat v jejich původní podobě. Jednou z možností je panamský rum, který pochází až z dalekého Karibiku. Než se dostane do našich skleniček, odpočívá po dobu pěti let v dubových sudech právě v rodném Karibiku. Tento pětiletý klidový režim dodá rumu příjemnou dřevitou chuť a jedinečné aroma. Vůně pak připomíná svěží citrusy, náznaky hruškového aroma a v chuti můžeme objevit karamel.

 
Velkopopovický Kozel

O tom, že reklama je skutečně mocná, a hlavně přináší neomezené možnosti pro své tvůrce, by mohly hovořit plechovky s logem českého piva Kozel. Před několika lety byly právě dvě plechovky Kozel vypuštěny až do vesmíru a odtud se snášely zpět k Zemi. Musely být z pochopitelných důvodů prázdné, ale i tak byl efekt dokonalý. Plechovka na tmavé pivo se dokonce dostala téměř o kilometr výše nežli světlé. Tento úspěšný pokus o reklamní tah se ale neuskutečnil v České republice, nýbrž v Rusku. Tam se totiž jedná o nejprodávanější české pivo. A nejen tam. Podle průzkumů je Velkopopovický Kozel neoblíbenější českou značkou po celém světě. To je jistě dobrá zpráva pro milovníky Velkopopovického Kozla, kteří navíc rádi cestují. Nikdy nezůstanou bez své oblíbené značky piva. Výrobci vaří Kozla stále podle tradičních výrobních postupů s použitím kvalitních českých surovin. Právě proto dostalo pivo Kozel prestižní ocenění a je držitelem ochranné známky České pivo.

 
MIMORÁDNA NABIDKA B DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB BALENÍ 500 G. Znáte z TV +1 enalepka navie BILLA Česká potravina -35% -50% 3/90 90 Flora Original 500g dříve 54,90 Rio Mare Insalatissime 160 g, více druhů dříve 109,90 -4 % SUPER CENA -28% 25% PANZANI Panzani Omáčka 400 g, více druhů dříve 51,90 Cukr krystal dříve 11,90 CUKR 80 Vejce M 10 ks 2 3690 dříve 34,90 s 1,99 Kč Billa je lerná. 100 g 9,23 Kč Schogetten ČESKE PIVO -28% Znáte z TV Velkopopovický Kozel 0,5l+záloha dříve 13,90 -3 % Schogetten čokoláda -35% ozel 90 15 90 Božkov Originál 0,51, více druhů dřive 154,00 více druhů dříve 23,90 11= 1980 K OŽK B0SUPER CENA -52% ACOBSJacobs Velvet instantní káva 200 g dříve 189,00 90 Velvet -42% 89 90 Paloma exclusive toaletní papír 90 Billa je tená. 10 rolí dříve 104,90 Neplatí pro filiálky: Benátky nad Jizerou: Platanova; Benešov: Vnoučkova: Čás lav: Chrudimská; České Budějovice: nám. Palackého: Frýdek-Mistek: Na přikopě: Cheb: Svobody: Chrudim: Rooseveltova; Karlovy Vary: Krokova; Klatovy: Nádražní; Kostelec nad C. lesy, Kraslice; Pardubice: náměstí Republiky: Plzen: Monika, Plaská; Ostrava: Masarykovo nám., Výškovická; Praha: Bělehrads ká, Hráského, Křejpského, Letenské náměstí, Na Petřinách, Skuteckého, Sokolovská, V Celnici, Radotin; Sokolov: Pionýrů; Rakovník: nábřeží Dr. Beneše, Uherský Brod: Pořadi; Usti nad Labem: Masarykova Letäk neplati pro filialky: BILLA Stop&Shop; Brno: Kolaříkova, Minoritská, Srbská, nám. Svobody: Ceske Budéjovice: J. Opletala: Děčin: Pizenská, Retězová; Karlovy Vary: T. G. Masaryka; Olomouc: 8. května; Praha 8. listopadu, Blox Evropská, Karlin Soko lovská, Hlavni nádraži, Jankovcova, Karlovo náměsti, Korunní, Radimova, letište Ruzyne, Siemensova, Spálená Quadrio, Vodičkova; Prostějov: Dukelskábrána: Turnov Studentská; Zlin: T. G. Masaryka. PRODÁVÁME MNOŽSTVÍ OBVYKLA PRO0SOBNÍSPOTŘEBU. ZBOŽI NAD RÁMEC MAX. MNOŽSTVÍ PRODÁVÁME ZA BĚZNOU CENU. CENY JSOU UVEDENY PO ODEČTENIVŠECH SLEV A JSOU KONEČNE. DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB. TATOREKLAMA NENÍ NABÍDKOU ANI VYZVOU K PODÁVANÍ NABIDEK, JDE O DOKUMENT URČENÝ VYHRADNĚ K MARKETINGOVÝM A PROPAGAČNÍM ÜČELÜM. BILLA, SPOL S R. O, SIVYHRAZUE PRAVO NA OPRAVU PŘÍPADNÝCH TISKOÝCHČI JINÝCH PODOBNÝCH CHYB. VLETÁKU MOHOU BYT POUŽITY ILUSTRAČNÍ FOTOGRAFIE. kra lice Pruiest Repoualikos pigeh Monike rabtki Or Benee,Uhersy Br oradl. at aLatmolt aevtina Praha BILLA

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky