Leták BILLA - 20.3.2019 - 26.3.2019 - str. 3 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 3 5 6 ... 21
Leták BILLA - 20.3.2019 - 26.3.2019 - Produkty v akci - citróny, hrozny, tvaroh, mléko, plnotučné mléko, pohankové vločky, javorový sirup, káva, mletá káva, aditiva. Strana 3.
1 3 5 6 ... 21

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 20.3.2019 do 26.3.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 20 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 20. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Káva

Káva je v mnoha zemích fenoménem. A Česká republika není výjimkou. Pokud chceme někoho pozvat jen tak na kus řeči, většinou ho pozveme na kávu. Dalo by se tedy říct, že tento nápoj boří i společenské hranice a přináší lidem možnost snáze zahájit komunikaci.

Káva je také vynikajícím stimulantem. Mnoho lidí si bez dobrého šálku neumí představit svůj ranní start do nového dne. Pomáhá nám lépe se koncentrovat a také mít více energie. A právě o tom vypráví legenda, která je s kávou spojená. Jednoho dne vyhnal pasáček v jemenských horách stádo koz na místo, kde rostly keře s červenými plody. Kozy ochutnaly a vesele skotačily. Opat z nedalekého kláštera připravil odvar z těchto plodů mnichům. Ti sice neskotačili, ale zato vydrželi delší dobu na modlitbách. A pak už byla krátká cesta k tomu, aby se plody usušily, rozemlely a ze vzniklého prášku se uvařila první káva. Jestli se tato historka zakládá na pravdě, už se asi nedozvíme, ale jisté je, že káva bude trvalou součástí našich životů. 

 
Mléko

Mezi základní potraviny patří bezesporu mléko. V našich končinách se používá ve větším procentu mléko kravské a v menším kozí. Mléko je vlastně potravina i surovina zároveň. Můžeme ho konzumovat přímo anebo z něho vyrobit celou řadu dalších produktů.

Kdy vlastně přišli lidé na to, že je mléko pro ně prospěšné? Na to je jistě jednoduchá odpověď. Jakmile si ochočili první dobytek. Pak už nebylo těžké přijít na to, že by se dalo využít i jiné nežli mateřské mléko. Tehdy ale našim předkům mléko pouze chutnalo. Ještě netušili, jak bohaté je na některé našemu zdraví prospěšné látky. K těm patří především vápník, kterého má více než jeden gram v jednom litru. Mléko dále obsahuje fosfor, draslík, hořčík, sodík a celou řadu dalších stopových prvků. Kromě toho má i mnoho vitamínů. A to zejména vitamíny řady B. Jejich nedostatek se projeví především v kožních problémech anebo v poruše krvetvorby či nervového systému.

 
-14% -15% Hrozny révy vinné bílé bezsemenné volné, 1 kg Indie dříve 69,90 ablko červené volné, 1 kg Česká republika/Polsko dříve 17,90 590 90 ŠIROKÁ NABÍDKA BIO PRODUK BILLA BIO BILLA naše BIO Vám přináší zdravé a přírodní potraviny. žádná aditiva, jen přísně kontrolovaná kvalita - jen čistá příroda naSe ORGANIC LEMONS -10% Česká potravina Ceská potravina Nt -75% BILLA naše BIO Citrony síťka, 1 ks, 500 g Itálie/Spanělsko dříve 27,90 BILLA naše BIO Selské mléko 3,5% BILLA BIO ORGANIC LEMONS BILLA naše BIO Tvaroh 90 220 BILLA odtučněný 250 g dříve 27,90 90 ČERSTVE MLÉK 100 g 4,98 Kč -25% BILLA naše BIO Javorový sirup 250 ml dříve 159,90 BILLA VYROBENO PRIRODOU JAVOROVÝ SIRUP GRADE C 90 BILLA EIO POHANKOVÉ VLOCKY PLANTAZN MLETA KAVA -29% -22% BILLA naše BIO Pohankové vločky 250 g dříve 54,90 BILLA naše BIO Káva mletá, zrnková 200 g, 2 druhy dříve 89,90 Uděleite krok směrem k lepšímu zdraví, lepší chuti a lepšímu životnímu prostředí. BILLA maše BIO BILLA

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
Nejnovější letáky