Leták BILLA - 25.3.2019 - 21.4.2019 - str. 24 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 21 22 24
Leták BILLA - 25.3.2019 - 21.4.2019 - Produkty v akci - salám, slanina, uherský salám, Schinkenspeck, Studentská Pečeť, čokoládové vajíčko, Bílinská kyselka, Pilsner Urquell, pivo, alkohol, vodka, Nicolaus, forma na pečení, silikonová forma, pekáč, smaltovaný pekáč, beránek silikonový, odměrka, miska, pomlázka. Strana 24.
1 ... 21 22 24

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 25.3.2019 do 21.4.2019 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 24 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 24. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách BILLA:
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

 
Pilsner Urquell

O pivu by se dalo jistě říct, že je to tradiční český nápoj. Má také v našich zemích dlouhou a bohatou historii. Jedním z nejoblíbenějších pivních produktů je Pilsner Urquell. Tato značka je známá už od roku 1842 a stále se vaří podle unikátního postupu a s využitím pouze kvalitních surovin.

Je těžké říct, jestli pivo proslavilo Plzeň nebo tomu bylo naopak. Jisté ale je, že pivo se v Plzni oficiálně vařilo už od roku 1295, kdy udělil tomuto městu právo várečné sám král Václav II. Pak už nic nebránilo tomu, aby se začal stavět první pivovar. Ke světlému ležáku Pilsner Urquell ale byla ještě daleká cesta.

 
SLEVA AŽ 55% NA DEKORACNI VELIKONOČN SORTIMENT Polický Uherák z pultu lahůdek 190 34 St. Nicolaus Velikonoční forma Zajiček Extra jemná vodka 0,5, více druhů cena za česká pomlázka 70 cm, ručně dělaná 90 keramický ma -22x1 12cm ove 99990 19990 NICOLAU VODKA /19990 9990 t Silikonový beránek 31,5x 15,8 cm Schinkenspeck z pultu lahůdek 90 Silikonová forma velikonoční vajíčka na 6 vajíček, 26x 18x 2,5 cm ) Katalog neplatí pro supermarket BILLA Stop&Shop; Praha: Schengenská. PRODÁVÁME MNOZSTVI OBVYKLA PRO OSOBNÍ SPOTŘEBU, ZBOŽÍ NAD RÁMEC MAX. MNOŽSTVİ PRODAVÁME A BEŽNOU CENU. CENY ISOUUVEDENY RO ODECTENIŠECH SLEV A SOUKONEČNE TATO REKLAMA NEN NABIDKOU ANI VIZVDU K PODAVANI NABIDEK DE O DOKUMENT URČENÝ YHRADNE KMARKETINGOVYM A PROPAGAČNÍM ÚČELŮM. BlLLA, SPOL. SR. 0.,53 VYHRAZUJE PRÁVO NA OPRAVU PŘİPADNYCH TISKOVÝCH 0 INÝCH PODOBNÝCH CHYB FOTOGRAFE SOU POUZE ILUSTRAČNI DO VYPRODANI ZÁSOB ČESKE PIVo TA PRAVA VELIKONOCN VÝSLUZKA Pilsner Urquell 10x 0,5+ záloha www.billa.cz回 Smaltovaný pekáč 42 x 29 cm smaltovaná ocel tl. 0,6 mm Sada šlehacích misek a odměrky misky 2l+3L, odměrka 1 l různé barvy 990 BILLA Nabidka neplati v prodejnách: Aš: Rybnični; Benátky nad Jizerou: Platanova; Benešov: Vnoučkova; Beroun: nám. Marie Poš tovné; Brno: Stránského, Kridlovická, náměsti Sarnosti, Kounicova, Minarická, náměsti Swobody, Kolařikava, Srbská: Bruntal: Ruská; Čáslav: Chrudimská; České Budejovice: Jeronýmova, lana Opletala, Palackého náměsti; Dein: Retězová, Sofijská, Hinska: Poličská; Hořice: Prů myslová: Hradec Králové: Edvarda Beneše; Hra Nádražni, Kostelec n.č. lesy: Pražská; Kraslice: Resslova; Ledeč nad Sázavou: Tyršvo nábřeži: Lety u Dabřichovic: Pražská Plzen: Náměstí Generála Piky. Paska, Majero a Prah: Radi ká V Cel Wilso ฏwa, V 0 Sinách, Kar náměsti, Vodičko a Siem ensa a Vrazska, Délnicka, BLOX, ulice 8. I opadu, Budějo dá eskobrodská Jankowca a Hráského stecká u Kamyk Sokolovská Ko Hně de ská, Letenske náměsti, Radimova, Sokolovská, Vařenova, Jablonecká, Spátená, Šimů nkova: Prastějow: Duketská brána; Přerow: Kopaniny; PFibram: Ryneček; Rakownik: Nabřeži Dr. Beneše; Ričany u Prahy: Cernokostelecká, Slaný: Na dolikách, Petra Hrubého; Tabor: Fr. Křčika, Kapitána Nälapky; Turnov: Studentská ulice; Tyn nad Vitavou: Homi Brašov; Uherské Hradiště: Velehradská tnda; Usti nad Labem: Ladova. Bilinská, Masarykova; Vejprty: Potočni; Vrchlabi: Krkonosská; Zun: náměsti Miru, T. G. Masaryka; Znajmo: Pražská : Studentská; Cheb: Ulice Svobody: Jesenik: Bezručova: Jičin: Husova; Kamenice: Ringhatterovo nám ěs tí; Karlory Vary City: TG.Masaryka; Klatovy: t: Chomutovská; 0lomouc: 8. května: Ostrava: Mariánské Hory Dubi asarykovo nam, škavická; Pardubice: náměsti Republiky, Na Spravediposti; Pelhimov: Prů beena; PŘESNĚ PODLE MÉHO GUSTA. 12K velikonoce.indd 24 14.03.19 12:10

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v BILLE

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
Nejnovější letáky