Black Friday - letáky a akce

Podívejte se na akční letáky na Black Friday. U nás na webu Kompas Slev máme nejaktuálnější nabídky akcí a slev, které můžete využít při nákupech na Black Friday. Nabízíme letáky a katalogy všech vašich oblíbených značek, které vám na Black Friday pomohou ušetřit peníze. Maximální slevy na Black Friday získáte zde na webu Kompas Slev.

Aktuálně nejsou žádné platné letáky

Black Friday - Prodejci

Black Friday neboli Černý pátek je svátkem všech milovníků slev a výhodných nákupů. V USA je Black Friday každoroční událostí, kdy většina obchodů a obchodních řetězců startuje výprodeje za výrazně snížené ceny. Černý pátek je vždy na konci listopadu, den po dni díkuvzdání. Nejde o oficiální svátek, ale například v Kalifornii mají státní zaměstnanci volno. V ostatních státech USA pak výrazně roste počet dovolených. Většina obchodů otevírá dříve, než je běžné, některé z nich dokonce už o půlnoci.

Tradice vznikla v USA, ale dnes už jde o celosvětový fenomén, který se několik let těší obrovskému zájmu i v Česku. Zapojují se do něj nejen tradiční kamenné prodejny, ale i internetové obchody. Zboží můžete nakoupit o desítky procent levněji než obvykle, výjimkou není ani 90% sleva.

Slevy Black Friday se týkají téměř všeho zboží. Levně se tak dá pořídit elektronika, hračky, móda i nábytek. Do slevového šílenství Black Friday se zapojuje většina velkých obchodů a e-shopů. Nechybí tedy Alza, CZC, Planeo ElektroEuronics, nebo Datart.

Nejnovější letáky