Centrum plus v akci, sleva na Centrum plus

Aktuální letáky

Kaufland

Leták Kaufland - 25.3.2020 - 31.3.2020 - Produkty v akci - gambrinus, balkánský sýr, vejce, pivo, anglická slanina, drůbež, felix, kapsičky pro kočky, centrum plus, slanina, sýr, kapsičky, jahody, centrum, láhev, ovoce, maso.

Platnost

25.3. - 31.3.2020
Platný v těchto prodejnách Kaufland:
spinner

Faberlic

Leták Faberlic - 16.3.2020 - 5.4.2020 - Produkty v akci - denní krém, korektor, noční krém, pleťový krém, centrum plus, sérum, zářič, krém, centrum.

Platnost

16.3. - 5.4.2020
Platný ve všech prodejnách Faberlic

Faberlic

Leták Faberlic - 16.3.2020 - 5.4.2020 - Produkty v akci - pleťový krém, centrum plus, čelenka, krém, centrum.

Platnost

16.3. - 5.4.2020
Platný ve všech prodejnách Faberlic

Albert

Leták Albert - 4.3.2020 - 31.3.2020 - Produkty v akci - červené víno, majonéza, hra, kšandy, pečivo, centrum plus, vepřové maso, víno, centrum, kapr, maso, nápoj.

Platnost

4.3. - 31.3.2020
Platný ve všech prodejnách Albert

Senesi

Leták Senesi - Produkty v akci - chladnička, beko, buben, pračka, kuchyňské náčiní, mrazák, odsavač, pračka se sušičkou, centrum plus, těsnění, centrum, led osvětlení.
Platný ve všech prodejnách Senesi

Electroworld

Leták Electroworld - 5.3.2020 - 1.4.2020 - Produkty v akci - olej, black&decker, bosch, čerpadlo, drtič, elektrický kultivátor, elektrický vertikutátor, fieldmann, karty, kalové čerpadlo, čistič, akumulátorový šroubovák, víceúčelový vysavač, nůžky, nůžky na živý plot, pila, centrum plus, šroubovák, vertikutátor, tlakový čistič, wd, vysavač, centrum, křížový laser, nabíječka, vysokotlaký čistič, control.

Platnost

5.3. - 1.4.2020
Platný ve všech prodejnách Electroworld

Electroworld

Leták Electroworld - 5.3.2020 - 1.4.2020 - Produkty v akci - body, centrum plus, centrum.

Platnost

5.3. - 1.4.2020
Platný ve všech prodejnách Electroworld

Mountfield

Leták Mountfield - Produkty v akci - kolo, mountfield, centrum plus, krmivo, centrum, ovoce.
Platný ve všech prodejnách Mountfield

Mountfield

Leták Mountfield - Produkty v akci - mountfield, centrum plus, centrum, ovoce.
Platný ve všech prodejnách Mountfield

Tupperware

Leták Tupperware - Produkty v akci - centrum plus, centrum.
Platný ve všech prodejnách Tupperware

TESCO

Leták TESCO - 27.3.2020 - 1.6.2020 - Produkty v akci - jogurt, centrum plus, centrum.

Platnost

27.3. - 1.6.2020
Platný ve všech prodejnách TESCO

K tomu, aby se sleva skutečně vyplatila, je nutné najít nejen ten správný obchod, ale také vědět, kde hledat informace o aktuálních slevových akcích.

Pozor, centrum plus v akci!

Hledáte centrum plus v akci? Pokud ano, pak pravděpodobně často přemýšlíte nad tím, jak při nákupu zboží, jakým je centrum plus, ušetřit. Není nutné objíždět blízké i vzdálenější obchody. Byla by to jen ztráta času a ve finále byste zjistili, že úspora se prostě nekonala. Nebo byla skutečně jen minimální.

  • Víme o lepším a rozhodně efektivnějším způsobu.
  • Bez dlouhého hledání, a hlavně bez utrácení drahocenného času.

Na stránkách Kompas Slev víme o všech akcích na centrum plus, umíme pro vás najít ty nejlepší a nejvýhodnější slevy pro centrum plus. Také se jako první okamžitě dozvíte, pokud bude centrum plus ve výprodeji za zvýhodněné ceny. Na této stránce je přehled všech dostupných letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro centrum plus.

  • Máte-li v úmyslu ušetřit finanční prostředky, stačí kliknout na jeden z letáků níže a podívat se, za kolik právě ten váš hledaný produkt některý oblíbený obchodník Kaufland, Faberlic, Albert, Senesi, BENU Lékárna, Electroworld, Mountfield, Tupperware, TESCO, MAKRO nabízí.

Slevy, které se opravdu vyplatí

Slevové akce jsou v poslední době velice vyhledávané. Proto také velké obchodní řetězce vycházejí svým zákazníkům vstříc a nabízejí jim pohodlný způsob, jak se o slevách dozvědět.

  • Stále častěji se k této skupině velkých obchodních řetězců přidávají i ty menší.
  • Výhody, které z uvedení slevových letáků na internetu plynou, jsou totiž oboustranně vítané. 

Slevové letáky jsou tedy k dispozici online v přehledné formě na internetových stránkách. V žádném případě není problém s jejich snadným nalezením. Docela postačí rozmyslet si, který produkt je pro vás právě žádoucí a pak ho prostě najít mezi slevovými nabídkami.

Usnadnění hledání v každém směru

Abyste měli hledání ve slevách snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétnímu prodejci. Hledat můžete například podle osobních sympatií nebo podle místa, kde se obchod nachází. Zaklikněte si Albert, BILLA nebo Kaufland a zobrazí se jen letáky tohoto obchodníka. Ale nezapomeňte, že na Kompas Slev máme i akce na jiné produkty. Zkuste třeba zjistit, jak výhodně můžete nakoupit toto vaše oblíbené zboží: coca-cola, cini minis, calcichew, calgon, cerruti.podobné produkty