Česnekový salám - Aktuální ceny z letáků Kaufland

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Kaufland na produkt česnekový salám platné od 3.8.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Kaufland na produkt česnekový salám a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Kaufland najdete produkt česnekový salám za výhodnou cenu 89,90 Kč. Tato slevová akce platí od 3.8. do 9.8.2022. Pokud si výrobek česnekový salám chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Kaufland.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Kaufland
 
Kaufland
KMOTR Česnekový trvanlivý salám / Pekelník 510 g - (=100 g 17,63)  

*

89,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Česnekový salám v letácích Kaufland

 

Česnekový salám - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Kaufland na produkt česnekový salám a máme nejnovější akční letáky obchodu Kaufland na produkt česnekový salám hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt česnekový salám právě v obchodě Kaufland, můžete hledat stejný produkt česnekový salám i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: čarodějnické doplňky, čistič interiéru, čokoládový balíček, Čeřínek, čistič spár, čokoládový závitek, čočkový salát, čínské hůlky, Čaje sypané a sáčkové, Čepice, šály a rukavice. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte česnekový salám

Nejnovější letáky