Teta drogerie - Chemoprén v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt Chemoprén platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt Chemoprén a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt Chemoprén za výhodnou cenu 74,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 6.6.2022. Pokud si výrobek Chemoprén chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Chemoprén Extrem 50 ml - na kontaktní lepení s velmi vysokou pevností. Zvláště na lepení kůže, dřeva, gumy, textilií, kovů, překližky, kartonu a různých materiálů z tvrdých umělých hmot.  

*

74,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Chemoprén v letácích Teta drogerie

 

Chemoprén - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt Chemoprén a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt Chemoprén hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Chemoprén právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt Chemoprén i v jiných obchodech jako Barvy a laky drogerie nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: chléb dýňový, Christian Dior, Chanel, chodící panenka, chlapecké slipy, chlapecký nátělník, Chléb, slané pečivo, Chytrá domácnost a zabezpečení, Chytré hodinky, fitness náramky a sporttestery, chytrý náramek. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Chemoprén

Nejnovější letáky