Globus - Chléb, slané pečivo v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Globus na produkt Chléb, slané pečivo platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Globus na produkt Chléb, slané pečivo a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Globus najdete produkt Chléb, slané pečivo za výhodnou cenu 5,90 Kč. Tato slevová akce platí od 23.6. do 29.6.2022. Pokud si výrobek Chléb, slané pečivo chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Globus.

Výrobek Chléb, slané pečivo ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě MAKRO, stojí tam 2,00 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
Globus
 
Globus
rohlík, žitný rohlík
Žitný rohlík - 65 g 100 g = 9,08  

*

5,90 Kč
Globus
 
Globus
chléb, slané pečivo
Chléb kmínový - 500 g 100 g = 2,98  

*

14,90 Kč
Globus
 
Globus
bageta, slané pečivo
Párty večka - 250 g 100 g = 7,96  

*

19,90 Kč
Globus
 
Globus
toustový chléb
PENAM Proteinový toust -  

*

31,90 Kč
Globus
 
Globus
chléb, slané pečivo
Chléb bavorský 750 g 100 g = 4,39 370 g, balený 16,90 100 g = 4,57 -  

*

32,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Chléb, slané pečivo v letácích Globus

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Globus na produkt Chléb, slané pečivo a máme nejnovější akční letáky obchodu Globus na produkt Chléb, slané pečivo hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Chléb, slané pečivo právě v obchodě Globus, můžete hledat stejný produkt Chléb, slané pečivo i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Christian Dior, Chanel, Chloé, chodící panenka, chlapecké slipy, chlapecké triko, chlapecký nátělník, Chytrá domácnost a zabezpečení, Chytré hodinky, fitness náramky a sporttestery, chytrý náramek. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Chléb, slané pečivo

Nejnovější letáky