Kaufland - cibulky v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Kaufland na produkt cibulky platné od 11.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Kaufland na produkt cibulky a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Kaufland najdete produkt cibulky za výhodnou cenu 24,90 Kč. Tato slevová akce platí od 11.5. do 17.5.2022. Pokud si výrobek cibulky chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Kaufland.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Kaufland
 
Kaufland
MACHLAND Čertovy cibulky 330 g/190 g - (=100 g 13,11)  

*

24,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Cibulky v letácích Kaufland

 

Cibulky - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Kaufland na produkt cibulky a máme nejnovější akční letáky obchodu Kaufland na produkt cibulky hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt cibulky právě v obchodě Kaufland, můžete hledat stejný produkt cibulky i v jiných obchodech jako Ratio nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Caltrate, Cam Link, Cannaderm, cantuccini, Capsicolle, Catler, Cerruti 1881, cestovní postýlka, cibuloviny, CleanMate. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte cibulky

Nejnovější letáky