Teta drogerie - čistič na nábytek v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt čistič na nábytek platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt čistič na nábytek a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt čistič na nábytek za výhodnou cenu 66,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek čistič na nábytek chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Sidolux na nábytek 400 ml, na podlahy 750 ml -  

*

66,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Čistič na nábytek v letácích Teta drogerie

 

Čistič na nábytek - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt čistič na nábytek a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt čistič na nábytek hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt čistič na nábytek právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt čistič na nábytek i v jiných obchodech jako Dedra, Kaufland, PENNY nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: čistička odpadních vod, čajovník, čistič sklokeramických desek, čistící proužek, čokoládová figurka, Čerstvé šťávy a smoothie, Čokolády, sušenky a ostatní sladkosti, Čaje sypané a sáčkové, Čisticí a úklidové prostředky, Čističky, odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte čistič na nábytek

Nejnovější letáky