dm drogerie - čistič v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě dm drogerie na produkt čistič platné od 6.1.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu dm drogerie na produkt čistič a ušetřete tak své peníze.

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
dm drogerie
 
dm drogerie
6.1.-2.2.2022 viz leták viz leták
 
Aktuální letáky
 
Čistič - vývoj nejnižší ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archivní letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
dm drogerie
 
dm drogerie
Denkmit Jarní chvíle univerzální čistič 1 l -   NEPLATNÝ LETÁK
27.5.-9.6.2021
24,90 Kč
dm drogerie
 
dm drogerie
Ajax Spring flowers univerzální čistič 1 l -   NEPLATNÝ LETÁK
10.6.-14.7.2021
44,90 Kč
dm drogerie
 
dm drogerie
Denkmit univerzální čistič limetka 1 l -   NEPLATNÝ LETÁK
17.6.-14.7.2021
21,90 Kč
dm drogerie
 
dm drogerie
Denkmit čistič koupelen 1 l -   NEPLATNÝ LETÁK
17.6.-14.7.2021
27,90 Kč
dm drogerie
 
dm drogerie
feel eco čistič koupelen 450 ml -   NEPLATNÝ LETÁK
15.7.-11.8.2021
89,90 Kč
arrow
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu dm drogerie na produkt čistič a máme nejnovější akční letáky obchodu dm drogerie na produkt čistič hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt čistič právě v obchodě dm drogerie, můžete hledat stejný produkt čistič i v jiných obchodech jako Lidl, PENNY, Kaufland, Albert Hypermarket, Globus nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: čelo žlabu, česací hlava, čtecí lampa, čistička odpadních vod, čistič na mikrovlnné trouby, čistič sklokeramických desek, čistící proužek, čtvercová forma, čokoládové figurky, Čerstvé šťávy a smoothie. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Podobné produkty


O společnosti dm drogerie

dm drogerie markt je přední drogistickou společností působící na našem trhu. Má 220 prodejen rozmístěných po celé České republice. U nás své zboží prodává od roku 1993. Slevové akce na široký sortiment z drogerie Vám přináší každý měsíc aktuální leták dm. Nakoukněte do něj a budete vědět, na jaké výrobky byste se měli tento měsíc zaměřit. Díky speciálním akcím koupíte věci pro dítě jako jsou pleny nebo příkrmy za pár korun. Nebo si udělejte radost sami a pořiďte si nový parfém nebo vyzkoušejte potraviny dm Bio.

Čistič - prodejci

TOP letáky

Produkty

Prodejci