EVA supermarket - čistič v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě EVA supermarket na produkt čistič platné od 12.1.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu EVA supermarket na produkt čistič a ušetřete tak své peníze.

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
EVA supermarket
 
EVA supermarket
12.1.-24.1.2022 viz leták viz leták
 
Aktuální letáky
 
Čistič - vývoj nejnižší ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archivní letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
EVA supermarket
 
EVA supermarket
Čističe DOMESTOS 750 ml Účinné tekuté čisticí a dezinfekční prostředky pro úklid celé domácnosti. A17, A18, B4 -   NEPLATNÝ LETÁK
9.6.-21.6.2021
30,00 Kč
EVA supermarket
 
EVA supermarket
LUXON čistič praček 150 g kód: DRO46129 A21 -   NEPLATNÝ LETÁK
23.6.-4.7.2021
22,00 Kč
EVA supermarket
 
EVA supermarket
Univerzální čistič SIDOLUX 1 litr Více druhů. A3, A4, B3, B4 -   NEPLATNÝ LETÁK
7.7.-19.7.2021
39,00 Kč
EVA supermarket
 
EVA supermarket
AJAX 1 litr Více druhů A3, A4 - čistící prostředek   NEPLATNÝ LETÁK
21.7.-9.8.2021
35,00 Kč
EVA supermarket
 
EVA supermarket
FINISH čistič myčky 3 ks - kód: DRO46152 B16   NEPLATNÝ LETÁK
12.5.-24.5.2021
49,00 Kč
arrow
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu EVA supermarket na produkt čistič a máme nejnovější akční letáky obchodu EVA supermarket na produkt čistič hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt čistič právě v obchodě EVA supermarket, můžete hledat stejný produkt čistič i v jiných obchodech jako Lidl, PENNY, dm drogerie, Kaufland, Albert Hypermarket nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: čelo žlabu, česací hlava, čtecí lampa, čistička odpadních vod, čistič na mikrovlnné trouby, čistič sklokeramických desek, čistící proužek, čtvercová forma, čokoládové figurky, Čerstvé šťávy a smoothie. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Podobné produkty


O společnosti Eva supermarket

Internetový obchod https://www.eva.cz vznikl už v roce 2000 a jeho provozovatelem je firma Zásobování a.s. Kamennou pobočku supermarketu naleznete v Mělníku. Kromě bílého zboží, drogerie, kuchyňských přístrojů a domácích spotřebičů tu pořídíte také hračky, věci pro dílnu a zahradu a mnoho dalšího. Širokou nabídku zboží si můžete v klidu prohlédnout a nakoupit také na e-shopu. Mezi recenzenty je obchod Eva supermarket velmi oblíbený. Na zbožovém srovnávači Heureka by ho doporučilo dokonce 98 % zákazníků. Vyzkoušejte tento zásilkový obchod i vy a kupte si třeba novou lednici do kuchyně nebo ekologické čistící prostředky v akci.

Čistič - prodejci

TOP letáky

Produkty

Prodejci