TOP drogerie - čistič v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě TOP drogerie na produkt čistič platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu TOP drogerie na produkt čistič a ušetřete tak své peníze.

 
Aktuální letáky
 
Čistič - vývoj nejnižší ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archivní letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
TOP drogerie
 
TOP drogerie
SMAC odmašťovač a čistič 650 ml -   NEPLATNÝ LETÁK
3.6.-12.6.2021

*

74,90 Kč
TOP drogerie
 
TOP drogerie
Pulirapid Casa univerzální čistič, Agrumi - 1,5 litru   NEPLATNÝ LETÁK
3.6.-12.6.2021

*

64,90 Kč
TOP drogerie
 
TOP drogerie
Pulirapid Casa univerzální čistič, Agrumi - 1,5 litru   NEPLATNÝ LETÁK
29.7.-7.8.2021

*

64,90 Kč
TOP drogerie
 
TOP drogerie
Pronto sprej proti prachu, krém 250 ml, ubrousky multifunkční - 89,90 Duster náhradní prachovka 5 ks - 139,90 rozprašovač na šetrné čištění dřevěných povrchů 500 ml - 109,90 5v1 mýdlový čistič 750 ml - 89,90 -   NEPLATNÝ LETÁK
3.6.-12.6.2021

*

89,90 Kč
TOP drogerie
 
TOP drogerie
Domestos pine fresh WC čistič - 500 ml   NEPLATNÝ LETÁK
13.6.-26.6.2021

*

29,90 Kč
arrow
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu TOP drogerie na produkt čistič a máme nejnovější akční letáky obchodu TOP drogerie na produkt čistič hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt čistič právě v obchodě TOP drogerie, můžete hledat stejný produkt čistič i v jiných obchodech jako Lidl, PENNY, dm drogerie, Kaufland, Albert Hypermarket nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: čelo žlabu, česací hlava, čtecí lampa, čistička odpadních vod, čistič na mikrovlnné trouby, čistič sklokeramických desek, čistící proužek, čtvercová forma, čokoládové figurky, Čerstvé šťávy a smoothie. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Podobné produkty


O společnosti TOP drogerie

TOP drogerie nabízí sortiment drogistického zboží v 270 pobočkách po celé České republice. Jedná se o maloobchodní síť, která vznikla z původních drogerií Teta. V nabídce TOP drogerie na vás čekají potřeby do domácnosti, dekorativní kosmetika, přípravky pro péči o pleť a tělo a mnoho dalšího za skvělé ceny. Sledujte aktuální letáky a už vám neunikne žádná zajímavá sleva. Na kompasslev.cz budete o všech akcích vědět včas. Prolistujte si akční leták plný slev, díky kterému koupíte třeba prací prášek, aviváž, tablety do myčky, houbičky, sprchové gely, pleny a mnoho dalšího za zlomek původní ceny.

Čistič - prodejci

TOP letáky

Produkty

Prodejci