Teta drogerie - cukr v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt cukr platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt cukr a ušetřete tak své peníze.

 

Archivní letáky

 

Cukr - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

Cukr

Mnoho Čechů klasický bílý cukr naprosto zatracuje a hledá jiné alternativy, jak si osladit život, zatímco druhá skupina strávníků vesele sladí a na nějaké průzkumy o škodlivosti vůbec nedbá. Pravdou ale je, že některé výrobky se bez klasického cukru neobjedou. Anebo to není tak docela ono. Umíte si například představit vánoční vanilkové rohlíčky, které nejsou obalené v moučkovém cukru, do kterého je navíc přidán cukr vanilkový?

Klasický cukr v našich končinách můžete koupit v několika možných variantách. Jednou z možností je krystal, který má velikost zrnek od 0,4 do 1 mm. Dalším produktem je krupice se zrnky velikosti od 0,16 do 0,63 mm. Třetím druhem je moučka, jejíž zrnka mají velikost od 0,16 do 0,31 mm. A pak ještě existují varianty cukru kostkového. Zajímavý je rozdíl, který je v chuti mezi moučkovým a krystalovým cukrem. Přitom je cukr moučka pouze umletým krystalem. Říkáte si, že je to přeci cukr jako cukr? Pak si zkuste svou ranní kávu osladit moučkou. Rozdíl poznáte při prvním doušku.

Z hlediska technologie výroby a použitých surovin můžeme rozdělit cukr na dva druhy. Bílý neboli řepný cukr a tmavý třtinový. Další možností je klasický bílý cukr, do kterého se přidává melasa. Ten se kvalitou vyrovná cukru třtinovému. Je ale zapotřebí dobře číst etikety. Někdy totiž můžete narazit na běžný řepný cukr, který je pouze dobarven karamelovým sirupem. Je to tedy jen efekt pro oko a kvalita je v podstatě stejná jako u běžného typu bílého řepného cukru.

Ten, kdo čte pozorně nápisy na potravinách, které kupuje, si mohl všimnout jedné informace, kterou nám podává obal od cukru. Je tam psáno, že se jedná o rafinovaný cukr. Tento výraz znamená, že cukr prošel náročným procesem čištění, při kterém se zbavil nečistot, které by ho mohly obarvit nežádoucím způsobem.

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt cukr a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt cukr hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt cukr právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt cukr i v jiných obchodech jako Astur & Qanto velkoobchod, JIP, PENNY, Lidl, MAKRO nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: cukr krystal, Caltrate, Cam Link, Cannaderm, Capsicolle, Catler, Cerruti 1881, cestovní postýlka, cibuloviny, CleanMate. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte cukr

Nejnovější letáky