Cyber Monday - letáky a akce

Podívejte se na akční letáky na Cyber Monday. U nás na webu Kompas Slev máme nejaktuálnější nabídky akcí a slev, které můžete využít při nákupech na Cyber Monday. Nabízíme letáky a katalogy všech vašich oblíbených značek, které vám na Cyber Monday pomohou ušetřit peníze. Maximální slevy na Cyber Monday získáte zde na webu Kompas Slev.

Aktuálně nejsou žádné platné letáky

Cyber Monday - Prodejci

Cyber Monday, v překladu Kybernetické pondělí, je v průběhu roku další z mnoha nákupních akcí, které přináší zákazníkům možnost nákupu ve slevách a prodejcům šanci zvýšit své tržby.

Cyber Monday přímo navazuje na Den díkůvzdání a zejména Black Friday. Objevuje se totiž hned následující pondělí. Tato akce spatřila světlo světa v USA, kde ji v roce 2005 vymysleli marketingoví manažeři za účelem zvýšení prodejů přes internet.

Jestli je Black Friday událostí jak na internetu, tak v kamenných prodejnách, pak Cyber Monday hledejte téměř výhradně v e-shopech. Hlavním cílem nákupů je elektronika a IT zařízení, ale v poslední době se ke slevovému šílenství připojily také obchody s módou, kosmetikou nebo nábytkem. A výše slev je mnohdy vyšší než při Black Friday!

Nepromeškejte jedinečnou příležitost nakoupit vánoční dárky za skvělé ceny a ušetřit se Cyber Monday! Zkuste to třeba v obchodech Okay, Answear, Mango nebo Jysk.

Nejnovější letáky