Teta drogerie - denní krém v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt denní krém platné od 26.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt denní krém a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt denní krém za výhodnou cenu 299,90 Kč. Tato slevová akce platí od 26.5. do 6.6.2022. Pokud si výrobek denní krém chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Výrobek denní krém ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě MAKRO, stojí tam 189,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Ľoréal Paris - Hyaluron specialist denní a noční krém 2x 50 ml  

*

299,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Nivea Hydra skin effect, denní a noční gel - krém 2x 50 ml -  

*

349,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Denní krém v letácích Teta drogerie

 

Denní krém - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt denní krém a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt denní krém hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt denní krém právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt denní krém i v jiných obchodech jako AVON, PharmaPoint, dm drogerie, MAKRO, Dedra nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Daewoo, Danette, Degasin, Detritin, dětská postýlka, dětská přilba na kolo, dětská ústní voda, dětská jídelní židlička, Diaregul, DIAS FORTE. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte denní krém

Nejnovější letáky