Teta drogerie - depilační vosk v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt depilační vosk platné od 26.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt depilační vosk a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt depilační vosk za výhodnou cenu 135,90 Kč. Tato slevová akce platí od 26.5. do 6.6.2022. Pokud si výrobek depilační vosk chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Veet - voskové pásky, různé druhy  

*

135,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Depilační vosk v letácích Teta drogerie

 

Depilační vosk - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt depilační vosk a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt depilační vosk hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt depilační vosk právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt depilační vosk i v jiných obchodech jako AVON nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Daewoo, Danette, Degasin, Detritin, dětská postýlka, dětská přilba na kolo, dětská ústní voda, dětská jídelní židlička, Diaregul, DIAS FORTE. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte depilační vosk

Nejnovější letáky