Teta drogerie - Dermacol v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt Dermacol platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt Dermacol a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt Dermacol za výhodnou cenu 59,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek Dermacol chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Výrobek Dermacol ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě MAKRO, stojí tam 35,30 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Dermacol expresní odlakovač bez acetonu 120 ml -  

*

59,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Dermacol 3in1 zpevňovač na nehty nebo báze * sleva na všechny laky a péči Dermacol -  

*

99,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Dermacol sun samoopalovací mléko 200 ml - Dermacol sun samoopalovací mléko 200 ml  

*

99,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Dermacol sun - mléko na opalování s rozprašovačem OF20 200 ml  

*

159,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Dermacol 16H Lip Colour dlouhotrvající rtěnka * sleva na segment rty Dermacol -  

*

209,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Dermacol v letácích Teta drogerie

 

Dermacol - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt Dermacol a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt Dermacol hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Dermacol právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt Dermacol i v jiných obchodech jako Prima Drogerie, dm drogerie, Norma, ROSSMANN, TREFA coop nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Daewoo, Degasin, Detritin, dětská přilba na kolo, dětská jídelní židlička, dětský dezert, Diaregul, DIAS FORTE, dino vejce, DKNY. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Dermacol

Nejnovější letáky