BILLA - Dětské pleny a ubrousky v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě BILLA na produkt Dětské pleny a ubrousky platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu BILLA na produkt Dětské pleny a ubrousky a ušetřete tak své peníze.

V obchodě BILLA najdete produkt Dětské pleny a ubrousky za výhodnou cenu 12,90 Kč. Tato slevová akce platí od 6.6. do 3.7.2022. Pokud si výrobek Dětské pleny a ubrousky chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu BILLA.

Výrobek Dětské pleny a ubrousky ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě PENNY, stojí tam 19,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
BILLA
 
BILLA
dětské vlhčené ubrousky
Clever Dětské ubrousky cestovní - 20 ks 1 ks = 0,65 Kč  
12,90 Kč
BILLA
 
BILLA
dětské vlhčené ubrousky
Clever Ubrousky vlhčené dětské Sensitiv - 80 ks 1 ks = 0,44 Kč  
34,90 Kč
BILLA
 
BILLA
dětské vlhčené ubrousky, Pampers
Pampers ubrousky - 52 ks, 2 druhy 1 ks = 0,77 Kč  
39,90 Kč
BILLA
 
BILLA
dětské vlhčené ubrousky, Pampers
Pampers Dětské ubrousky - 4× 52 ks 2 druhy 1 ks = 0,65 Kč  
134,90 Kč
BILLA
 
BILLA
plenkové kalhotky
Babywell Pants - od 18 ks, 2 velikosti 1 ks = od 8,99 Kč  
179,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Dětské pleny a ubrousky v letácích BILLA

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu BILLA na produkt Dětské pleny a ubrousky a máme nejnovější akční letáky obchodu BILLA na produkt Dětské pleny a ubrousky hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Dětské pleny a ubrousky právě v obchodě BILLA, můžete hledat stejný produkt Dětské pleny a ubrousky i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Daewoo, Danette, Degasin, Detritin, dětská postýlka, dětská přilba na kolo, dětská ústní voda, dětská jídelní židlička, dětský dezert, Diaregul. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Dětské pleny a ubrousky

Nejnovější letáky