Teta drogerie - Domestos v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt Domestos platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt Domestos a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt Domestos za výhodnou cenu 74,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek Domestos chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Domestos - univerzální dezinfekční čistič 2 litry  

*

74,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Domestos v letácích Teta drogerie

 

Domestos - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt Domestos a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt Domestos hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Domestos právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt Domestos i v jiných obchodech jako SEVT, Astur & Qanto velkoobchod, OFFICEO, JIP, ROSSMANN nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Daewoo, Degasin, Detritin, dětská přilba na kolo, dětská jídelní židlička, dětský dezert, Diaregul, DIAS FORTE, dino vejce, DKNY. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Domestos

Nejnovější letáky