Teta drogerie - Dove v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt Dove platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt Dove a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt Dove za výhodnou cenu 19,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek Dove chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Výrobek Dove ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě PENNY, stojí tam 49,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Dove deodoranty 150 ml, různé druhy * nevztahuje se na řadu Alufree -  

*

49,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
500 ml Dove - tekuté mýdlo náhradní náplň 500 ml, různé druhy  

*

54,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Dove - deodoranty 250 ml, různé druhy  

*

59,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Dove v letácích Teta drogerie

 

Dove - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt Dove a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt Dove hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Dove právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt Dove i v jiných obchodech jako Prima Drogerie, Astur & Qanto velkoobchod, AVON, JIP, Šlak nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Daewoo, Degasin, Detritin, dětská přilba na kolo, dětská jídelní židlička, dětský dezert, dětský pudr, Diaregul, DIAS FORTE, dino vejce. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Dove

Nejnovější letáky