Teta drogerie - Duck v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt Duck platné od 26.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt Duck a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt Duck za výhodnou cenu 39,90 Kč. Tato slevová akce platí od 26.5. do 6.6.2022. Pokud si výrobek Duck chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Duck Discs 36 ml -  

*

39,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Duck v letácích Teta drogerie

 

Duck - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt Duck a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt Duck hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Duck právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt Duck i v jiných obchodech jako dm drogerie, Hruška nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Daewoo, Danette, Degasin, Detritin, dětská postýlka, dětská přilba na kolo, dětská ústní voda, dětská jídelní židlička, Diaregul, DIAS FORTE. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Duck

Nejnovější letáky