Dům barev - letáky, pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu Dům barev, včetně lokalit obchodu Dům barev a otevíracích hodin pro pobočky obchodu Dům barev. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod Dům barev.


Letáky Dům barev

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Dům barev

Specializovaná síť prodejen barev a laků má již 110 prodejních míst po celé České republice. V nabídce naleznete kompletní sortiment barev všech odstínů, laky, ředidla a další pomůcky, které budete potřebovat k malování. Dům barev je společně se značkou Primalex a Balakryl součástí skupiny PPG. Sledujte akční letáky a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou cenovou nabídku. Ve slevě tak můžete pořídit barvy (například Primalex), laky a chemii, antikorozní barvu, fasádní váleček a další zboží. Kromě zvučné značky Primalex zde zakoupíte i Johnstones, Balakryl, Praktik, Blue Line, Bondex, Sigma a další.

Proč nakupovat v Domě barev?

Získáte jistotu kvalitního zboží, protože Dům barev patří k největšímu řetězci malířských potřeb na našem území. Odborně vyškolený a kompetentní personál je vždy ochotný vám s výběrem poradit. Na prodejnách na vás čeká nepřeberné množství odstínů. Vyberte si z vzorníku odstín, který se vám nejvíc líbí. Profesionální personál vám vždy poradí s výběrem a ukáže vám ceník. Sortiment si můžete prohlédnou online a najít tak ve světě barev přesně to, co hledáte včetně značky, kterou preferujete. Potřebujete malířské příslušenství na dřevo nebo na kov, speciální barvy, štětce, válečky, technické kapaliny, vosky nebo produkty pro úpravu a opravu povrchů? Tady si určitě vyberete.

Akční letáky Dům barev

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Dům barev a nakupujte potřeby pro malování ještě výhodněji ve slevách. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období. Nenechte si utéct žádnou mimořádně výhodnou nabídku s časově omezenou platností. Na první nákup online získáte dokonce automaticky slevu 10 %. Tak to nepropásněte.

Lokace a provozní doba Domu barev

Svou nejbližší prodejnu můžete najít podle interaktivní mapy, kterou najdete na oficiálních stránkách prodejce na https://www.dumbarev.cz. Pobočky jsou rozmístěné ve všech krajích po celé České republice například v Pardubicích, Kolíně, Brně nebo Opavě a otevírací doba se liší v závislosti na konkrétní pobočce.

Nejnovější letáky

Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby