Leták Dům barev - 1.1.2023 - 31.1.2023 - str. 1 *

1 / 2

Leták Dům barev - 1.1.2023 - 31.1.2023 - Produkty v akci - Balakryl, malířská barva, Primalex, Primalex polar, malířský nátěr, interiérová barva, univerzální barva, Bondex, barva na kov. Strana 1.
1 / 2

Prolistujte si tento leták obchodu Dům barev platný od 1.1.2023 do 31.1.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 1 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hobby, kutilství a domácí potřeby. Tento leták Dům barev nabízí slevy na více než 9 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Dům barev ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 1. Na aktuální stránce najdete akce na Balakryl, malířská barva, Primalex, Primalex polar, malířský nátěr, interiérová barva, univerzální barva, nicméně Dům barev v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na -. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Dům barev, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách Dům barev

Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 
 
1119, 15+3 kg 999,- BALAKRYL UNI UNIVERZÁLNÍ BARVA NA KOV A DREVO AJEST TODOU HERBA 599,- 0,751 490,- EXTERIER INTERIER PRIMALEX Polar Interiérový nátěr nabízí zářivou bělost a projasní vzhled vašeho interiéru. PRIMALEX polar bílý | vnitřní | malířský nátěr PPG HOME VSTVENA 50-80 m² PRIMALEX polar PP2 BONDEX Tvrdý voskový olej Interiérový olej na dřevo, ideální na silně zatěžované dřevěné plochy. BALAKRYL UNI UNIVERZALNI BARVA NA KOVA DREVO AIEST VODOU EXTERIER INTERIER AKCE 15+3KG ZDARMA BONDEX TVRDÝ VOSKOVÝ OLEJ AM BSXANAY dokonalá bělost BONDEX TVRDÝ VOSKOVÝ OLEJ 4 THE Mechanická odolnost Mechanická odolnost AKČNÍ NABÍDKA Zabu dreva Zvyrantuje kresbu dreva Jednoducha aplikace Jednoduchá aplikácia BEZBARVY BEZFAREBNY pa 10% SLEVA na bázi 279, 0,7 kg od BALAKRYL UNI UNIVERZÁLNÍ BARVA NA KOV A DREVO PRIMALEX Essence Vodou ředitelná vrchní barva s univerzálním použitím. ATEST VODOU PRIMALEX essence Prémiový interiérový omyvatelný nátěr EXTERIER 249,- 4136-48 m² BALAKRYL UNI Mat, Lesk a Satin Vodou ředitelná vrchní barva s univerzálním použitím. Pa BALAK PRIMALEX essence TODOU Pintere UN BALAKRYL UNI UNIVERZALNI BARVA NA KOVA DREVO AKRYL UNI NIGARA NA KONA DREVO PO

Další letáky Dům barev

Nejnovější letáky