Teta drogerie - Džemy, medy, sladké pomazánky a sirupy v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt Džemy, medy, sladké pomazánky a sirupy platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt Džemy, medy, sladké pomazánky a sirupy a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt Džemy, medy, sladké pomazánky a sirupy za výhodnou cenu 119,90 Kč. Tato slevová akce platí od 23.6. do 3.7.2022. Pokud si výrobek Džemy, medy, sladké pomazánky a sirupy chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
čekankový sirup
4Slim - čekankový sirup 350 g 1 kg = 342,57  

*

119,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Džemy, medy, sladké pomazánky a sirupy v letácích Teta drogerie

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt Džemy, medy, sladké pomazánky a sirupy a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt Džemy, medy, sladké pomazánky a sirupy hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Džemy, medy, sladké pomazánky a sirupy právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt Džemy, medy, sladké pomazánky a sirupy i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: džegíny, Daewoo, Danette, Degasin, Detritin, dětská postýlka, dětská přilba na kolo, dětská ústní voda, dětská jídelní židlička, dětský dezert. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Džemy, medy, sladké pomazánky a sirupy

Nejnovější letáky