eD PROFI - letáky, pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu eD PROFI, včetně lokalit obchodu eD PROFI a otevíracích hodin pro pobočky obchodu eD PROFI. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod eD PROFI.


Letáky eD PROFI

Přečtěte si více

O společnosti eD PROFI

Firma eD PROFI se zabývá prodejem i opravou IT techniky. Najdete tu například monitory, počítače, laserové tiskárny se skenerem, webkamery a mnoho dalšího. V České republice a na Slovensku se nachází celkem 260 prodejen. Ve skladu na vás čeká tisíce produktů, takže zboží je okamžitě dostupné a získáte ho rychle. Sledujte pravidelně akční letáky eD PROFI a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. IT techniku nemusíte nakupovat za plnou cenu, stačí, když budete vědět o aktuálních slevách. Na kompasslev.cz se o všech akcích dozvíte včas.

Proč nakupovat v eD PROFI?

V prodejnách eD PROFI dostanete skutečně odborné poradenství v oblasti IT techniky. Za pultem nenajdete pouhé prodavače, ale skutečné odborníky, kteří vám pomohou vybrat správný produkt nebo vám poskytnou radu. Kromě toho nemusíte kupovat IT techniku za plnou cenu. Pravidelně dostanete prostřednictvím letáku informaci, které produkty jsou právě teď za sníženou cenu. V prodejnách naleznete všechny světoznámé značky například Fujitsu, GIGASET, NEC, NOKIA, PHILIPS, TOMTOM a mnoho dalších. Zakoupíte tu i menší příslušenství jako jsou SD karty a další.

Akční letáky eD PROFI

Prolistujte si pravidelní akční leták plný slev. Na kompasslev.cz vám přinášíme pravidelně aktuální letáky ve vysoké kvalitě ve formátu PDF. S námi budete o všech slevách vědět s předstihem. Není potřeba, abyste za počítače, navigaci nebo monitory utrácely tisíce, když můžete mít zboží za zlomek původní ceny. Tak otevřete aktuální leták a vyberte si IT techniku, která vám udělá radost.

Lokace a provozní doba eD PROFI

Prodejny eD PROFI najdete na 260 místech po celé České republice například v Brně nebo Ostravě a také na Slovensku. E-shop eD PROFI neprovozuje, protože razí teorii, že je lepší, pokud se na IT techniku přijdete podívat osobně a na místě ji rovnou vyzkoušíte. Právě díky tomu máte jedinečnou možnost využít odborné poradenství proškoleného personálu, který má s IT technikou zkušenosti již řadu let. Najděte pobočku, která je nejblíž k místu vašeho bydliště prostřednictvím interaktivní mapy na https://www.edprofi.cz/cs/. Otevírací doba je od 9:00-17:00 ale může se lišit v závislosti na konkrétní prodejně.

Nejnovější letáky

Prodejci - elektronika a bílé zboží