Leták Efekt - 24.9.2022 - 24.2.2023 - str. 28

28 / 85

Leták Efekt - 24.9.2022 - 24.2.2023 - Produkty v akci - čistící prostředek, Mr. ExPERt, čistič na nábytek, turbočistič. Strana 28.
28 / 85

Prolistujte si tento leták obchodu Efekt platný od 24.9.2022 do 24.2.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 84 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Drogerie a parfumerie. Tento leták Efekt nabízí slevy na více než 395 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Efekt ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 84. Na aktuální stránce najdete akce na čistící prostředek, Mr. ExPERt, čistič na nábytek, turbočistič, nicméně Efekt v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na čistící prostředek, Forsil, mycí prostředek, čistící prostředek, čistič wc, WC gel. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Efekt, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY NA WC, KOUPELNY, KUCHYNĚ A NÁBYTEK EFEKTⓇ Turbočistič JIŽ NIKDY žádný problém s ucpanými odtoky, EFEKTⓇ TURBOČISTIČ způsobí tornádo ve Vaší výlevce! Speciální čistič odtoků umyvadel, dřezů, van a připále- nin. Špičkový výrobek pro všestranné použití v domácnostech, školách, nemocnicích a dalších zaří- zeních. Odbourá nepříjemnou práci spojenou s demontáží odpadního potrubí. NOVINKA NOVINKA NOVINKA NOVINKA NOVINKY P EFEKT TOBOG TORNAD VAŠÍ VÝLEV 26 A NOVINKA NOVINKA NOVINKA NOVINKA NOVINCE EFEKT EFEKT TURBOĞST NOVINKA NOVINKA NOVINKA NOVIN Mr. EXPERT® čistič na nábytek Čistič na nábytek s antistatickou přísadou. Používá se k čištění nábytku s matnou povrchovou úpravou. Zanechává příjemnou dlouhotrvající vůni a pocit čistoty. BOČIST S antistatickou přísadou proti usazování prachu plein V odtocích maximálně rozpouští: - kuchyňské odpady - tuky a mastnoty - vlasy - textilní vlákno a nitě - papír, vatu a další Vodní roztok přípravku rozpouští připáleniny na sporácích - pekáčích i z varného skla - pečících prostorů NOVINKA NOVINKA NOVINKA NOVINKA NOVINKA NOV EFEKT TUREC odtoků umyvadel, dřezů, van a pripale Dundi w enk 7500 TORNADO VE VAŠÍ VYLE !Pozor žíravina! 129, Obj. kód - T050 Na rozdíl od konkurence nejdeme cestou falšování obsahu neúčinnými náhražkami! 500 ml balení: dóza 900 g 79,- Obj. kód - E355 S UNIKATNIM PESOVAČEM Mr. EXPERT NA NABYT ŽÁDNÉ FALEŠNÉ PŘÍMĚSI! 100 % ÚČINEK! balení: 500 ml

Další letáky Efekt

Nejnovější letáky