Leták Efekt - 24.9.2022 - 24.2.2023 - str. 41

41 / 85

Leták Efekt - 24.9.2022 - 24.2.2023 - Produkty v akci - Panthenol, mýdlo, toaletní mýdlo, Cannabis, tělové mléko, konopná mast. Strana 41.
41 / 85

Prolistujte si tento leták obchodu Efekt platný od 24.9.2022 do 24.2.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 84 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Drogerie a parfumerie. Tento leták Efekt nabízí slevy na více než 395 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Efekt ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 84. Na aktuální stránce najdete akce na mýdlo, Panthenol, tělové mléko, toaletní mýdlo, Cannabis, konopná mast, nicméně Efekt v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na sprchový gel, krém na ruce, Panthenol, vyživující krém, vitamin, mýdlo, sůl z Mrtvého moře, sůl do koupele, šampón, pěna do koupele. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Efekt, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
LAURA COLLINI konopné mazání s obsahem konopného oleje (hřejivé) balení: 250 ml Konopné mazání hřejivé s konopným olejem je masážní přípravek k aplikaci na kůži. Dostatečné množství přípravku naneste na kůži a vmasírujte do pokožky. 79,- Obj. kód - L931 SANNABIS ELECTION CANNABIS massage cream Vhodné pro všechny druhy pleti. Peelingové, masážní mýdlo s obsahem konopného oleje a mořské řasy. Šetrně čistí a masíruje Vaši pokožku. Maming on the s WARMING LAURA C LAURA ColliNi LAURA COLLINI konopné mazání s obsahem konopného oleje (chladivé) LAURA COLLINI tělové mléko s obsahem konopného oleje balení: 400 ml balení: 250 ml Konopné mazání chladivé s konopným olejem je masážní přípravek k aplikaci na kůži. Účinné látky mají na kůži chladivý, osvěžující, prokrvující a relaxační účinek. Jemné tělové hydratační a regenerační mléko pro normální až suchou pleť s obsahem vysoce kvalitních a vyživujících přísad s 5% konopného oleje, D-panthenolem, extraktem Měsíčku lékařského, vitaminem E a bambuckým máslem, dodá vaší pokožce dlouhotrvající jemnost a hebkost ve všech ročních obdobích. TOILET soap 79, TOALETNÍ mýdlo konopny olej & mořska fasa Obj. kód - L932 LAURA COLLINI toaletní mýdlo s obsahem konopného oleje a mořských řas ERMATOL Obj. kód - L773 159,- Obj. kód - L749 SANNA IS CANNABIS massage cream SUPER AKCE COOLING LAU LAURA Collini BODY milk kobunem NOFCENTIOR on the balení: 100 g Běžná cena 39,- NYNÍ V AKCI JEN ZA 29,² (39

Další letáky Efekt

Nejnovější letáky