Leták Efekt - 24.9.2022 - 24.2.2023 - str. 45

45 / 85

Leták Efekt - 24.9.2022 - 24.2.2023 - Produkty v akci - krém na opruzeniny, Panthenol, čistící pleťová voda, pleťový krém, tělové mléko, koňský balzám, vitamin. Strana 45.
45 / 85

Prolistujte si tento leták obchodu Efekt platný od 24.9.2022 do 24.2.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 84 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Drogerie a parfumerie. Tento leták Efekt nabízí slevy na více než 395 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Efekt ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 84. Na aktuální stránce najdete akce na čistící pleťová voda, koňský balzám, krém na opruzeniny, Panthenol, pleťový krém, tělové mléko, vitamin, nicméně Efekt v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na sprchový gel, koňský balzám, krém na ruce, šampón, pěna do koupele, hygienické vložky, hygienické tampony, slipové vložky, Carin. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Efekt, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
LAURA COLUTTI krém s Aloe Vera balení: 250 ml Pleťový krém s obsahem Aloe Vera a Vitaminu E s Aloe Vera 69, Obj. kód - L752 LAURA COLUTTI tělové mléko s Aloe Vera balení: 500 ml Tělové mléko s Aloe Vera, Panthenolem a vitaminem E. Má hydratační účinky. 65, Obj. kód - L754 BODY MILK Hautcreme Pleťový krém LAURA Colapi TELOVE MLEKO vaimnem LAURA Colum Aloe Vera LAURA COLLINI BABY CARE dětský krém proti opruzeninám Hypoalergenní dětský krém proti opruzeninám má díky měsíčku lékař- skému a bambuckému máslu ochranné, pečující a vyživující vlastnosti. Neobsa- huje parabeny ani syntetickou parfemaci. Je vhodný i pro novorozence. LAURA COLUTTI tělové mléko Vitamin a čajovník balení: 500 ml Tělové mléko s čajovníkem, Panthenolem a vitaminem E. Má antimikro- biální a hydra- tační účinky. 65,- Obj. kód - L755 BODY MILK 59,- LAURA Coluni TELOVE MLEKO Vitamin + čajovnik KOŇSKÝ BALZÁM - gel Pro osvěžení, oživení a posílení Vašeho svalového systému po fyzické zátěži a při bolestech. Příznivě podporuje krevní oběh, zajišťuje celkový a okamžitý pocit uvolnění. Relaxace zejména při bolestech svalů a páteře. 99,- Obj. kód - E507 Obj. kód - 1954 Vhodná pro suchou a citlivou pleť. S Měsíčkem lékařským a Aloe Vera. Má uklidňující a regenerační účinky. CHLADIVÝ 55,- Obj. kód - L757 horse ba DIAPER RASH CREAM LAURA COLUTTI čistící pleťová voda balení: 250 ml Pferdebalsam zur Hautpflege mit Roskastanie, a Amika, Thymian und ht, belebt und vitalliert d balení: 100 ml CESKE VÝROBKY Sara Colli Một BABY marigold almond oil ČISTICÍ PLEŤOVÁ VODA deansing lotion balení: 500 ml 43

Další letáky Efekt

Nejnovější letáky