Efko - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt Efko? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je Efko. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu Efko.

Výrobek Efko je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě MAKRO. Můžete jej pořídit za 24,90 Kč, tato akce platí od 25.5. do 7.6.2022.

Výrobek Efko je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech Albert Hypermarket, BILLA, Globus, MAKRO. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt Efko pořídit v obchodech MAKRO, v právě probíhající akci tam stojí 24,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
EFKO FEFERONY • balkánské, šipky • bal.: 6× 370 ml • cena za 370 ml • další akční cena také na: Feferony, bal.: 6× 720 ml Kód zboží: 109733 -  

**

24,90 Kč
Albert Hypermarket
 
Albert Hypermarket
Efko Stříbřité cibulky - • 330 g • 100 g = 12,34 Kč  

*

25,90 Kč
BILLA
 
BILLA
Efko Feferony pálivé - 370/155 g 100 g = 19,29 Kč  
29,90 Kč
BILLA
 
BILLA
Efko Lahůdkové okurkové řezy - 670/420 g 100 g = 9,50 Kč  
39,90 Kč
Globus
 
Globus
Efko feferony 210–720 ml Uvedená cena je již po slevě. -  
43,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Efko v letácích

 

Efko - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt Efko. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt Efko a jako první se dozvíte, pokud bude Efko v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt Efko.

Zkontrolujte cenu produktu Efko u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků Globus, MAKRO, Albert Hypermarket. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 3D puzzle, 4Slim, 7UP. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte Efko

Nejnovější letáky