Letáky a informace o prodejci Electroworld

Electroworld - Lokality

O společnosti Electroworld

Electroworld patří mezi jednoho z předních prodejců elektroniky a elektrospotřebičů v České republice.  V současné době provozuje na našem území celkem 19 prodejen ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava a další. Kromě kamenných prodejen můžete pro nákup využít i e-shop a nechat si zboží doručit až domů. V online verzi prodejny máte také možnost nastavení hlídacího psa, díky kterému získáte záruku, že zboží nakoupíte za tu nejlepší možnou cenu nebo ve slevě.

Proč nakupovat v Electroworldu?

V Electrowoldu zakoupíte výrobky od světoznámých výrobců typu Acer, AEG, Bosch, Canon, Dell, Dyson, Electrolux, Gorenje, GoPro a mnoho dalších. Seženete tu malé i velké spotřebiče do domácnosti, mobily, notebooky, PC ale i zahradní techniku nebo elektrické nářadí ve výborné kvalitě. Electrolux navíc odveze při doručení zboží i váš starý spotřebič, který se chystáte vyřadit, a to zdarma.

Akční letáky Electroworld

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Electroworld a nenechte si uniknout zboží za fantastické ceny. Speciální nabídku slev na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky se speciální nabídkou na další období.