Teta drogerie - elektrický zubní kartáček v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt elektrický zubní kartáček platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt elektrický zubní kartáček a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt elektrický zubní kartáček za výhodnou cenu 599,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek elektrický zubní kartáček chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Oral-B - D100 dětský el. zubní kartáček, různé druhy  

*

599,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Elektrický zubní kartáček v letácích Teta drogerie

 

Elektrický zubní kartáček - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt elektrický zubní kartáček a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt elektrický zubní kartáček hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt elektrický zubní kartáček právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt elektrický zubní kartáček i v jiných obchodech jako eD PROFI, Globus, EVA supermarket nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: ekologické brikety, elektrická odsávačka, elektrický krb, elektrický ohřívač vody, elektrický prořezávač, Elizabeth Arden, Ensure Plus, Enzycol, Erdomed, Espumisan. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte elektrický zubní kartáček

Nejnovější letáky