Letáky a informace o prodejci EURONICS

O společnosti Euronics

Chcete-li nakupovat v České republice v největší síti elektroprodejen, zamiřte do Euronics. Společnost spadá do sítě maloobchodních prodejců elektrospotřebičů Euronics International.

Sortiment Vám bude svou šíří určitě vyhovovat a vždy v něm objevíte i zboží za akční ceny. Seznamte se s ním prostřednictvím akčního letáku Euronics. Vychází každých 14 dní. Udělejte si radost elektronikou za skutečně atraktivní cenu.

Proč nakupovat v Euronicsu?

Elektronika je nezbytnou součástí našich životů, a proto ji i často nakupujeme, ať už za účelem nahrazení rozbitého či zastaralého modelu, či chceme-li si dopřát něco zbrusu nového.

Seznamujte se s aktuálním letákem Euronics plném slev přizpůsobujte své nákupy akčním nabídkám obchodu. V prodejnách Euronics nakoupíte spotřební elektroniku všeho druhu - malé i velké spotřebiče do domácnosti, vybavení do kanceláře, tablety, mobilní telefony, notebooky, fotoaparáty, herní konzole, televize atd.  Snad vše, co můžete z elektroniky potřebovat či chtít. Euronics nabízí svým zákazníků prvotřídní kvalitu, produkty více než šedesáti světových značek i perfektivní servis. Poskytuje doprovodné služby a dokáže konkurovat cenám jiných prodejen. Odmítá však jít cestou nejnižších cen na úkor kvality. Raději nabízí prodloužené záruky a pravidelné cenové akce kvalitních elektrospotřebičů. Inspirujte se jimi v aktuálním letáku Euronics. Ve vysoké kvalitě pro pohodlné prohlížení na Vás čeká vždy na webu Kompas slev. Zjednodušte si život moderní elektronikou a zároveň ušetřete.

Lokace a provozní doba Euronicsu

Euronics sdružuje v České republice více než 140 prodejen. Určitě také najdete nějakou ve svém okolí. Nejbližší pobočku naleznete pomocí webu www.euronics.cz. Otevírací doba je většinou od 9:00 do 20:00.

Prolistujte si tematické letáky Euronics, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.