Informace o obchodu Faberlic

Zde najdete všechny informace o obchodu Faberlic.


Letáky Faberlic

Přečtěte si více

O společnosti Faberlic

Faberlic je původem ruská společnost, která patří ke špičce kosmetického a parfumérského odvětví na trhu přímého prodeje. Svoje zastoupení má ve 20 zemích světa. Továrna Faberlic sídlí přímo v Moskvě. Kromě parfémů, dekorativní kosmetiky a výrobků pečujících o pleť a tělo, prodává Faberlic také oblečení. Zboží si můžete objednat online z pohodlí vašeho doma na e-shopu https://faberlic.com. Sledujte pravidelné akční letáky a nenechte si utéct žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. V katalogu Faberlic si vyberte kosmetiku nebo nový kousek oblečení.

Proč nakupovat ve Faberlic?

Výrobky Faberlic vás nadchnou velmi příjemnou cenou a zajímavými slevovými akcemi. Značka Faberlic má na východě mnoho věrných zákaznic. Jen v Rusku pravidelně objednává produkty téměř 9,5 milionů zákaznic. Zboží si můžete prohlédnout buď na stránkách Faberlic, v akčním letáku nebo v některém z katalogů. Kromě toho při objednávce zboží za víc než 500 Kč získáváte automaticky slevu 20 % na veškeré výrobky. Podívejte se na zkušenosti jiných kupujících nebo se sami podělte v recenzi o vaši zkušenost s tímto obchodem. Ceny ve Faberlic vás určitě nezklamou. Co takhle si pořídit novou barvu na vlasy nebo vyzkoušet neotřelou vůni? Kromě toho pořídíte na Faberlic i přípravky, které využijete jako domácí lékárnu. V nabídce naleznete různé bylinné čaje, produkty pro zdraví, balzámy a léčivou kosmetiku. Zároveň ale můžete zakoupit i různé ortopedické pomůcky nebo produkty, díky kterým se vám konečně podaří zredukovat hmotnost.

Akční letáky Faberlic

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Faberlic a nenechte si uniknout zboží za fantastické ceny. Speciální nabídku slev na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky se speciální nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Faberlic

Faberlic funguje jako internetový obchod. Zboží tak můžete nakoupit kdykoli, aniž byste byli závislí na otevírací době nebo místě prodejny. Nakupujte online na e-shopu https://faberlic.com a pořiďte si kosmetiku, drogerii do domácnosti nebo nový kousek oblečení pro radost. Sledujte výprodeje a speciální slevové akce, které jsou časově ohraničené v aktuálním letáku Faberlic.

Nejnovější letáky

Prodejci - drogerie a parfumerie