Informace o obchodu Family Market

Zde najdete všechny informace o obchodu Family Market.


Letáky Family Market

Přečtěte si více

O společnosti Family Market

Family Market působí na trhu už přes 25 let. Původně jste tento obchod možná znali jako legendární Family Frost. Žlutá auta s nezaměnitelnou melodií projížděla ulicemi a nabízela mražené produkty a především zmrzliny. V současné době se obchod jmenuje Family Market a svým zákazníkům rozváží potraviny přímo domů a to do 2-4 dnů od objednání. Sledujte pravidelně aktuální letáky, ve kterých najdete zajímavé akce. Sýry, dorty, zmrzliny, maso ale i ovoce a zeleninu můžete koupit mnohem levněji a výhodněji.

Proč nakupovat ve Family Marketu?

Základ úspěchu tvoří kvalita a tu vám Family Market se svými mraženými produkty rozhodně nabídnou. Díky správnému uchovávání potravin zůstane jídlo ve vynikajícím stavu. Ihned po sklizni, zpracování nebo výlovu provede výrobce hloubkové zamrazení produktu, takže si potraviny uchovají svou chuť, barvu, vůni, vitamíny i minerály. Family Market doručuje zboží po celé České republice. Stačí, když si vybere to pravé pro vás na e-shopu https://www.familymarket.cz.

Podívejte se do katalogu a vyberte si, na co máte chuť. V nabídce jsou i hotová jídla nebo přílohy a dezerty. Objednejte si rozvoz od Family Marketu. Kromě klasické nabídky zde zakoupíte i vše, co potřebujete pro svého domácího mazlíčka jako jsou granule, konzervy, kapsičky, ale i hračky nebo potřeby pro péči o domácí mazlíčky. Poslední sekce Family Market nabízí příslušenství do kuchyně. Kvalitní hrnce, kastroly, pánve a věci, které budete potřebovat na pečení nakoupíte právě zde. Nezapomeňte si prohlédnout i FamilyBoxy, díky kterým nakoupíte výhodně menu pro celou rodinu třeba na víkend.

Akční letáky Family Market

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Family Market a nakupujte ryby, zmrzliny, maso, přílohy, dezerty a hotová jídla ještě výhodněji. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Family Market

Potraviny a další sortiment můžete objednávat online na e-shopu. K dispozici je vám také zákaznická linka, a to od pondělí do pátku od 9:00-15:00. Tak neváhejte a prostudujte si aktuální slevy a akce a nakupujte lépe.

Nejnovější letáky

Prodejci - hypermarkety a supermarkety