Letáky a informace o prodejci Family Market

Family Market - Lokality

O společnosti Family Market

Family Market působí na trhu už přes 25 let. Původně jste tento obchod možná znali jako legendární Family Frost. Žlutá auta s nezaměnitelnou melodií projížděla ulicemi a nabízela mražené produkty a především zmrzliny. V současné době se obchod jmenuje Family Market a svým zákazníkům rozváží potraviny přímo domů a to do 2-4 dnů od objednání.

Proč nakupovat ve Family Marketu?

Základ úspěchu tvoří kvalita a tu vám Family Market se svými mraženými produkty rozhodně nabídnou. Díky správnému uchovávání potravin zůstane jídlo ve vynikajícím stavu. Ihned po sklizni, zpracování nebo výlovu provede výrobce hloubkové zamrazení produktu, takže si potraviny uchovají svou chuť, barvu, vůni, vitamíny i minerály. Family Market doručuje zboží po celé České republice. Stačí, když si vybere to pravé pro vás na e-shopu https://familymarket.cz/.

Akční letáky Family Market

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Family Market a nakupujte ryby, zmrzliny, maso, přílohy, dezerty a hotová jídla ještě výhodněji. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.