Informace o obchodu Fieldmann

Zde najdete všechny informace o obchodu Fieldmann.


Letáky Fieldmann

Přečtěte si více

O společnosti Fieldmann

Fieldmann se zabývá prodejem nářadí pro dům i zahradu. V nabídce naleznete snadno ovladatelné stroje s úžasným a neotřelým designem. Charakteristická je především barevná kombinace, která nářadí dodává hravost. Vybavení od Fieldmanna vám usnadní práci a ušetří čas. Německy znějícím názvem se nenechte zmást, jedná se ryze českou značku, kterou najdete po celé České republice. U Fieldmanna zakoupíte náhradní díly do strojů, nářadí, baterie, aku nářadí nebo třeba zahradní gril. Sledujte pravidelně letáky pro aktuální období, ve kterých najdete zajímavé akce a slevy na vybrané zboží značky Fieldmann.

Proč nakupovat ve společnosti Fieldmann?

Stroje od Fieldmanna se snadno ovládají, jsou lehké, a navíc mají krásné zpracování. Koupíte zde sekačky, křovinořezy, čerpadla, vysavače, nůžky na živý plot, zahraní nábytek, grily, zahradní boxy, zahradní vodárny, kultivátory, benzínové řetězové pily a mnoho dalšího. Kromě toho prodejny poskytují také servis benzínových i elektrických strojů. Potřebujete vyměnit kotouče v okružní pile? Nehledejte jiný servis a zavezte pilu rovnou k Fieldmannovi.

Fieldmann disponuje proškoleným a vysoce kvalifikovaným personálem, který je připraven vám pomoci s výběrem, kdykoli to budete potřebovat. Využijte zákaznickou linku. Zboží můžete objednávat online na e-shopu https://www.fieldmann.cz. Svou objednávku zaplatíte pohodlně buď bankovním převodem nebo si ji nechte zaslat na dobírku přes Českou poštu. Při objednávce nad 2 000 kč máte dopravu zcela zdarma. Ve Fieldmannovi seženete vše potřebné pro zahradu i dílnu. Prohlédněte si katalog a zjistíte včas, kdy se chystá výprodej.

Akční letáky Fieldmann

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Fieldmann a nenechte si ujít zajímavé akce nebo slevy. Aktuální nabídku z letáku si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Fieldmann

Autorizovaný internetový obchod prodává zboží online. V Praze a v Brně jsou vám k dispozici servisní střediska, kde si můžete nechat zahradní techniku opravit či seřídit. Otevírací doba servisních středisek je v Brně od 8:00-16:30 od pondělí do pátku. V Praze je to pak od 8:30 do 17:00 od pondělí do pátku.

Nejnovější letáky

Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby