Leták Fieldmann leden 2023 - str. 44

44 / 110

Leták Fieldmann - Produkty v akci - Fieldmann, nůžky, pila, kultivátor, hrábě univerzální, lopatka, motyka, teleskopické nůžky, přesazovací lopatka, sada zahradního nářadí, nůžky na větve. Strana 44.
44 / 110

Prolistujte si tento leták obchodu Fieldmann platný od - do - a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 109 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hobby, kutilství a domácí potřeby. Tento leták Fieldmann nabízí slevy na více než 405 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Fieldmann ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 109. Na aktuální stránce najdete akce na Fieldmann, hrábě univerzální, lopatka, nůžky, nůžky na větve, pila, přesazovací lopatka, nicméně Fieldmann v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na Fieldmann, nůžky, nůžky na větve, pila, kytice, Fieldmann, nůžky, nůžky na trávu. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Fieldmann, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

 
 
Nůžky na větve FZNR 1006 . nůžky na větve ▪ dvoučepelové ▪ max. tloušťka mokré větve: 20 mm ▪ čepel z nerezové oceli SK5 PELIMAR Pákové nůžky na větve FZNR 1013 ▪ teleskopické nůžky ▪ jednočepelové ▪ délka nůžek 680-920 mm • hmotnost: nůžek 1920 g ▪ střih větví do 50 mm • ocelové rukojeti • pogumovaná držadla Nůžky na větve FZNR 1007 F ▪ nůžky na větve ▪ dvoučepelové ▪ max. tloušťka mokré větve: 20 mm ▪ 2 polohy rozteče střihu . Pákové nůžky na větve FZNR 1022 ▪ teleskopické nůžky ▪ délka nůžek 680-920 mm ■ hmotnost: nůžek 1980 g ▪ střih větví do 50 mm ▪ ocelové rukojeti ▪ pogumovaná držadla Ruční pilka FZNR 1310 ▪ délka čepele 240 mm ▪ celková délka: 410 mm ▪ čepel ošetřena proti korozi ▪ hmotnost: 380 g • ochranné pouzdro ▪ možnost uchycení na opasek Sada zahradního nářadí FZNR 1101 THYL A sada 5 ks ručního nářadí ▪ motyčka, vidlička, zahradnický drápek, vyrývač kořínků a přesazovací lopatka ▪ plast se silnými polyamidovými vlákny ▪ vysoká tepelná odolnost • vysoká pevnost Teleskopická prořezávací pila FZNR 1350 FIELDMANN® Home & Garden Performance • vhodná pro prořezávání větví v korunách stromů ▪ vysoká ostrost, kalené zuby ▪ teleskopická tyč s nastavitelným rozsahem, max. 5 m v balení rovněž plastový kryt čepele Sada zahradního nářadí FZNR 1104 sada 4 ks ručního nářadí ■ lopatka, hrabičky, kultivátor, vypichovák plevele ▪ vysoká odolnost ■ materiál: hliník ▪ měkčená rukojeť fieldmann.cz Zahrada/ Nůžky na větve, nářadí 45

Další letáky Fieldmann

Nejnovější letáky