Letáky a informace o prodejci Galerie Butovice

Galerie Butovice - Lokality

O obchodním centru Galerie Butovice

Nákupní centrum otevřelo své brány v roce 2005 a v roce 2016 prošlo velkou rekonstrukcí. V OC Galerie Butovice jsou celkem 2 parkoviště – nadzemní a jednopatrové podzemní. V centru zakoupíte dárkové poukazy, které platí ve všech obchodech. Nenechte si ujít žádné novinky a zajímavé akce. Sledujte pravidelný magazín centra Galerie Butovice.

Proč nakupovat v Galerii Butovice?

V jednopatrovém obchodním centru se dobře zorientujete a najdete tu všechny známé obchody jako je DM, Pepco, Bambule, Jysk, Albert, Lindex a mnoho dalších. Kromě módních značek tu zakoupíte také knihy, šperky, obuv, elektro nebo si můžete odpočinout v solárním a masážním salónu. V prvním patře naleznete také hlídaný dětský koutek a oblíbené restaurace. Obchodní centrum je otevřené denně od 9:00–21:00.

Akční letáky Galerie Butovice

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Galerie Butovice a nenechte si ujít zajímavé akce nebo slevy v obchodech. Aktuální nabídku z letáku si prohlédněte v pohodlí svého domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky s nabídkou na další období.