Teta drogerie - gel na holení v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt gel na holení platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt gel na holení a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt gel na holení za výhodnou cenu 99,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek gel na holení chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Nivea - gely na holení  

*

99,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Gel na holení v letácích Teta drogerie

 

Gel na holení - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt gel na holení a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt gel na holení hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt gel na holení právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt gel na holení i v jiných obchodech jako Astur & Qanto velkoobchod, AVON, Barvy a laky drogerie, dm drogerie, TOP drogerie nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: glóbus, Gallax perorální kapky, Gingio, Glukánek, Green Trio, Grippostad, GS Dormian, GS Laktobacily, gumová rohožka, gumové bazény. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte gel na holení

Nejnovější letáky