Teta drogerie - gril v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt gril platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt gril a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt gril za výhodnou cenu 64,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek gril chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Cif - na nerez, grily a trouby 435 ml  

*

64,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Gril v letácích Teta drogerie

 

Gril - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt gril a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt gril hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt gril právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt gril i v jiných obchodech jako UNI HOBBY, Globus, Electroworld, Baumax, HORNBACH nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: glóbus, Gallax perorální kapky, Gingio, Glukánek, Green Trio, Grippostad, GS Dormian, GS Laktobacily, gumová rohožka, gumové bazény. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte gril

Nejnovější letáky