Teta drogerie - Hami v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt Hami platné od 26.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt Hami a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt Hami za výhodnou cenu 39,90 Kč. Tato slevová akce platí od 26.5. do 6.6.2022. Pokud si výrobek Hami chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
hami masozeleninový příkrm ve skle 250 g, různé druhy 1 kg = 159,60 * v akci také 125 g za 22,90 a 200 g za 31,90 -  

*

39,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Hami v letácích Teta drogerie

 

Hami - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt Hami a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt Hami hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Hami právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt Hami i v jiných obchodech jako Dr. Max, TESCO, Albert Supermarket, ROSSMANN nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: hovězí hrudí, hovězí játra, hovězí oháňka, hovězí pečeně, Hyundai, Happy Baby, Harpic, Hedelix, Hemostop, herní volant. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Hami

Nejnovější letáky