MAKRO - Heinz v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě MAKRO na produkt Heinz platné od 22.6.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu MAKRO na produkt Heinz a ušetřete tak své peníze.

V obchodě MAKRO najdete produkt Heinz za výhodnou cenu 64,90 Kč. Tato slevová akce platí od 6.7. do 19.7.2022. Pokud si výrobek Heinz chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu MAKRO.

Výrobek Heinz ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě Albert Hypermarket, stojí tam 41,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
HEINZ KEČUP • jemný • bal.: 1 kg • cena za 1 kg -  

**

64,90 Kč
MAKRO
 
MAKRO
HEINZ kečup - • jemný • bal.: 1 kg • cena za 1 kg  

**

69,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Heinz v letácích MAKRO

Leták MAKRO
Leták MAKRO - 22.6.2022 - 5.7.2022.
22.6.-5.7.2022
Platný ve všech prodejnách MAKRO
Leták MAKRO
Leták MAKRO - 6.7.2022 - 19.7.2022.
6.7.-19.7.2022
Platný ve všech prodejnách MAKRO
 

Heinz - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu MAKRO na produkt Heinz a máme nejnovější akční letáky obchodu MAKRO na produkt Heinz hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Heinz právě v obchodě MAKRO, můžete hledat stejný produkt Heinz i v jiných obchodech jako Kaufland, Albert Hypermarket, TESCO, Norma, coop TERNO nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: hovězí játra, hovězí oháňka, hovězí pečeně, Himalaya, Haier, Halali, Hannah, Harpic, Hedelix, Hemostop. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Heinz

Nejnovější letáky