HERVIS - pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu HERVIS, včetně lokalit obchodu HERVIS a otevíracích hodin pro pobočky obchodu HERVIS. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod HERVIS.


Letáky HERVIS
Letáky HERVIS
Letáky HERVIS

O společnosti Hervis

Nejen sportovci znají prodejny Hervis. Společnost je součástí rakouské skupiny Hervis International. U nás svou činnost firma zahájila v roce 2002. Prodává hlavně kvalitní a funkční sportovní oblečení a náčiní. Vybavte se na svůj oblíbený sport, a ještě ušetřete díky inspiraci, kterou najdete v letáku Hervis. Aktuální leták vychází zhruba dvakrát měsíčně. Mějte i vy sportovní vybavení za příznivou cenu, aniž byste museli dělat kompromisy v kvalitě. Kromě kamenných poboček navštivte za účelem nákupu také e-shop https://www.hervis.cz. Hledáte nové kolo, boty, helmu nebo jakékoli další příslušenství? Pak jste v Hervis správně.

Proč nakupovat v Hervis?

Prvotně se Hervis soustředí na nabídku vybavení pro masově rozšířené sporty. Své si v obchodě najdete, věnujete-li se běhání, turistice, fitness, fotbalu, volejbalu, skateboardu, potápění, plavání, zimním sportům či jiným pohybovým aktivitám. Funkčnost a celkově kvalita sportovního vybavení jsou důležité. Jen tak si svůj oblíbený sport budete moci užívat naplno. V prodejnách Hervis na vás čekají prestižní značky, které jsou samy o sobě puncem kvality-Nike, Adidas, Hannah, Atomic, Salomon, Blizzard, Puma a mnohé další. Samozřejmě kvalita něco stojí. Na druhou stranu vám značkové vybavení dlouho vydrží, takže se vám investice rozhodně vrátí zpět.

Akční leták Hervis

Za kvalitní zboží ale můžete ušetřit už teď. Využívejte aktuálních slev, akcí 2+1 zdarma a výprodejů v obchodech. Dozvíte se o nich prostřednictvím letáku Hervis. Sledujte ho pravidelně a jistě se v něm dříve či později objeví nabídka, která vás zaujme. Akční leták ve vysoké kvalitě pro pohodlné čtení si prohlédněte na internetovém portálu kompasslev.cz. Shromažďuje pro vás slevy z mnoha obchodů. Mějte radost z aktivního pohybu, ale i příznivých cen sportovního vybavení.

Lokace a provozní doba Hervisu

Široký sortiment sportovního vybavení Hervis můžete nakupovat v prodejnách po celé České republice například v Ostravě, Olomouci, Brně, Plzni, Chebu, Zlíně nebo Opavě. Otevírací doba je většinou od 9:00 do 20:00. Prolistujte si tematické letáky Hervis, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.