H&M - letáky, pobočky a otevírací doba

Zde najdete všechny informace o obchodu H&M, včetně lokalit obchodu H&M a otevíracích hodin pro pobočky obchodu H&M. Zde na webu Kompas Slev můžete získat všechny potřebné informace, jako jsou adresy a otevírací doby vašeho oblíbeného obchodu, kterým je právě obchod H&M.


Letáky H&M

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti H&M

Firma H&M se u zákazníků těší velké oblibě již řadu let. Je to především proto, že drží krok s módními trendy, ale zároveň nabízí pohodlnou módu za dostupné ceny. Oblečení tu najdou ženy, muži i děti. Pro ty nejmenší děti tu najdete věci za pár korun, a to včetně obuvi nebo doplňků. Kromě kamenných prodejen se podívejte také na e-shop a vybrané zboží zakupte rovnou online. Sledujte pravidelně leták plný slev a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou a časově omezenou nabídku. Na kompasslev.cz budete o všech akcích vědět včas. 

Proč nakupovat v H&M?

Nejenom na online shopu https://www2.hm.com/cs_cz/index.html si můžete vybrat z obrovské nabídky oblečení, obuvi nebo věcí do domácnosti. Od značky H&M Home pořídíte například povlečení, polštáře, přikrývky, koberce, ale také úložné vybavení, utěrky nebo třeba nádobí. Zaregistrujte se a získejte informaci o všech novinkách nebo mimořádných slevách. Stačí zadat moje hm a snadno si vytvoříte registraci.  Fashion prodejny připravují také pravidelné výprodeje pro svoje zákazníky. H&M je druhým největším prodejcem oděvů na světe. Společnost H&M můžete sledovat také na sociálních sítích jako je Facebook nebo Instagram pod hashtagem #HMxME. Pokud označíte svou fotografii tímto hashtagem, máte šanci objevit se na stránkách hm.com a v prodejnách. Díky sociálním sítím se můžete módou inspirovat každý den a podívat se, jak módní kousky kombinují ostatní uživatelé.

Akční letáky H&M

Prolistujte si aktuální nabídku v letácích H&M a kupte si nové oblečení nebo doplňky do domácnosti za zlomek původní ceny. Kvalitní oblečení ze Stockholmu můžete mít díky letáku za pár korun. Na kompasslev.cz vám přinášíme akční letáky ve vysoké kvalitě ve formátu PDF.

Lokace a provozní doba H&M

Pobočky najdete po celé České republice. Většinou jsou součástí obchodních center, takže otevírací doba se řídí podle otevírací doby OC. Prodejny najdete například v Brně, Praze, Českých Budějovicích nebo Olomouci. Obchody mají nejčastěji otevřeno od 9:00-20:00. Prolistujte si aktuální leták a zjistěte ihned, jaké produkty jsou pro vás zlevněné právě nyní.

Nejnovější letáky

Prodejci - oblečení