Albert - Holicí potřeby a depilace v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Albert na produkt Holicí potřeby a depilace platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Albert na produkt Holicí potřeby a depilace a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Albert najdete produkt Holicí potřeby a depilace za výhodnou cenu 79,90 Kč. Tato slevová akce platí od 22.6. do 28.6.2022. Pokud si výrobek Holicí potřeby a depilace chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Albert.

Výrobek Holicí potřeby a depilace ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě BILLA, stojí tam 34,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
Albert Hypermarket
 
Albert Hypermarket
pěna na holení
Nivea Men Pěna na holení - • 200 ml • 100 ml = 39,95 Kč • vybrané druhy  
79,90 Kč
Albert Hypermarket
 
Albert Hypermarket
balzám po holení
Nivea Men Balzám po holení - • 100 ml • vybrané druhy  
189,00 Kč
Albert Hypermarket
 
Albert Hypermarket
Gillette
Gillette Mach3* • rukojeť + náhradní hlavice 12 ks -  
699,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Holicí potřeby a depilace v letácích Albert

Leták Albert Hypermarket
Leták Albert Hypermarket - 22.6.2022 - 28.6.2022.
22.6.-28.6.2022
Platný ve všech prodejnách Albert Hypermarket
Leták Albert Hypermarket
Leták Albert Hypermarket - 29.6.2022 - 5.7.2022.
29.6.-5.7.2022
Platný ve všech prodejnách Albert Hypermarket
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Albert na produkt Holicí potřeby a depilace a máme nejnovější akční letáky obchodu Albert na produkt Holicí potřeby a depilace hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Holicí potřeby a depilace právě v obchodě Albert, můžete hledat stejný produkt Holicí potřeby a depilace i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: hovězí játra, hovězí jazyk, hovězí oháňka, Himalaya, Haier, Halali, Harpic, Hedelix, Hemostop, herní volant. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Holicí potřeby a depilace

Nejnovější letáky