Nahrajte chybějící leták

Hořká čokoláda - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt hořká čokoláda? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je hořká čokoláda. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu hořká čokoláda.

 
Aktuální letáky
Archivní letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Albert Supermarket
 
Albert Supermarket
Orion čokoláda hořká 68% - • 100 g• vybrané druhy   NEPLATNÝ LETÁK
3.2. - 9.2.2021

*

39,90 Kč
Albert Supermarket
 
Albert Supermarket
Orion čokoláda hořká 68% - • 95–100 g • 100 g od 39,90 Kč • vybrané druhy   NEPLATNÝ LETÁK
7.4. - 13.4.2021

*

39,90 Kč
Enapo
 
Enapo
Laguna Premium - hořká čokoláda 70% dezert 125 g   NEPLATNÝ LETÁK
21.4. - 1.5.2021
39,90 Kč
MAKRO
 
MAKRO
Milka vajíčka Dark Milk - hořká čokoláda bal.: 100 g cena za 100 g   NEPLATNÝ LETÁK
3.3. - 30.3.2021

**

50,60 Kč
Pramen CZ
 
Pramen CZ
DEZERT LAGUNA PREMIUM hořká čokoláda 70 % - AKČNÍ CENA   NEPLATNÝ LETÁK
19.3. - 24.3.2021
39,90 Kč

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt hořká čokoláda. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt hořká čokoláda a jako první se dozvíte, pokud bude hořká čokoláda v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt hořká čokoláda.

Zkontrolujte cenu produktu hořká čokoláda u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků JIP, Astur & Qanto velkoobchod. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: hrnek s víčkem, Honor MagicBook, hot dog, Honor 9A, hovězí maso ve vlastní šťávě. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Podobné produkty


Hořká čokoláda - prodejci

TOP letáky

Produkty

Prodejci