Black Friday - letáky a akce

Aktuálně nejsou žádné platné letáky

Black Friday - Prodejci

Black Friday neboli Černý pátek je svátkem všech milovníků slev a výhodných nákupů. V USA je Black Friday každoroční událostí, kdy většina obchodů a obchodních řetězců startuje výprodeje za výrazně snížené ceny. Černý pátek je vždy na konci listopadu, den po dni díkuvzdání. Nejde o oficiální svátek, ale například v Kalifornii mají státní zaměstnanci volno. V ostatních státech USA pak výrazně roste počet dovolených. Většina obchodů otevírá dříve, než je běžné, některé z nich dokonce už o půlnoci.

Tradice vznikla v USA, ale dnes už jde o celosvětový fenomén, který se několik let těší obrovskému zájmu i v Česku. Zapojují se do něj nejen tradiční kamenné prodejny, ale i internetové obchody. Zboží můžete nakoupit o desítky procent levněji než obvykle, výjimkou není ani 90% sleva.

Slevy Black Friday se týkají téměř všeho zboží. Levně se tak dá pořídit elektronika, hračky, móda i nábytek. Do slevového šílenství Black Friday se zapojuje většina velkých obchodů a e-shopů. Nechybí tedy Alza, CZC, Planeo ElektroEuronics, nebo Datart.

Nejnovější letáky