Valentýn - letáky a akce

Aktuální letáky

thumbnail - Leták {store}
9.2.-22.2.2024
Leták Travel FREE
Platný ve všech prodejnách Travel FREE
thumbnail - Leták {store}
8.2.-6.3.2024
Leták dm drogerie - Journal
Platný ve všech prodejnách dm drogerie
thumbnail - Leták {store}
1.2.-28.2.2024
Leták Electroworld
Platný ve všech prodejnách Electroworld
thumbnail - Leták {store}
 
Leták kik
Platný ve všech prodejnách kik
thumbnail - Leták {store}
29.1.-22.2.2024
Leták Kitos
Platný ve všech prodejnách Kitos
thumbnail - Leták {store}
14.2.-27.2.2024
Leták ROSSMANN
Platný ve všech prodejnách ROSSMANN
thumbnail - Leták {store}
5.2.-25.2.2024
Leták Bambule
Platný ve všech prodejnách Bambule

Valentýn - Prodejci

Od začátku února přemýšlíme, čím bychom potěšili svého partnera. Svátek zamilovaných se totiž blíží. Krásná tradice, která připomíná odvážný čin kněze Valentýna.

Den plný romantiky pro všechny zamilované

Některé svátky se slaví jen v určitých zemích a kulturách a některé pronikají doslova do každé končiny naší planety. K těm patří většinou ty příjemné, které přinášejí do života něco pozitivního. K takovým svátkům bezesporu patří i 14. únor. Žádnému zamilovanému není jistě zapotřebí připomínat, co se právě toho dne má stát. Svatý Valentýn je prostě svátkem všech zamilovaných.

Odkud se ale tato tradice vlastně vzala?

Podle pověsti byl Valentýn římským knězem, který tajně oddával zamilované páry, kterým to císař Claudius II. zapověděl. Když vše vyšlo na světlo, nechal císař bez milosti kněze popravit. Jeho poprava byla stanovena právě na 14. únor. Lidé na něho vzpomínají tím nejkrásnějším způsobem. Svátek zamilovaných oslavují tím, že si mezi sebou dávají speciální valentinské dárky a posílají romantická přání.

A také den plný krásných překvapení

V České republice se tento zvyk pevně usídlil až po roce 1990 a dnes ho uznává asi třetina populace. Zejména té mladší. Valentýnské obrázky a jiné krásné dárky mohly dostávat ale i naše prababičky. Tento svátek se totiž před druhou světovou válkou slavil v hojné míře i u nás. Pak ho odsunula změna režimu.

Přemýšlíte, jak svého partnera v tento den příjemně překvapit? Není to vůbec složité.

Inspiraci můžete najít ve speciálních nabídkách prodejců

Pozadu se svou nabídkou nezůstávají ani velké obchodní řetězce jako Kaufland, Lidl, Albert nebo Tesco. Pokud jste stále nenašli to pravé, pak stačí prohlédnout slevové letáky, ve kterých najdete spoustu inspirativních nápadů. Finančně výhodné, a navíc originální valentinské dárky, najdete v oddělení kosmetiky, potravin a nebo i sportovního vybavení.

Nejnovější letáky