Globus - Hovězí a telecí v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Globus na produkt Hovězí a telecí platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Globus na produkt Hovězí a telecí a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Globus najdete produkt Hovězí a telecí za výhodnou cenu 17,90 Kč. Tato slevová akce platí od 30.6. do 6.7.2022. Pokud si výrobek Hovězí a telecí chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Globus.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
Globus
 
Globus
hovězí maso
Hovězí hamburger Globus polotovar 100 g -  

*

17,90 Kč
Globus
 
Globus
hovězí žebra, hovězí maso
Hovězí žebro Globus - s kostí v kuchyňské úpravě 1 kg Játrová zavářka Globus 100 g = 8,90  

*

139,00 Kč
Globus
 
Globus
hovězí maso
Hovězí plátky Globus - tence krájené, v kuchyňské úpravě, vhodné na přípravu ptáčků nebo rolád 1 kg  

*

279,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Hovězí a telecí v letácích Globus

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Globus na produkt Hovězí a telecí a máme nejnovější akční letáky obchodu Globus na produkt Hovězí a telecí hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Hovězí a telecí právě v obchodě Globus, můžete hledat stejný produkt Hovězí a telecí i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: hovězí játra, hovězí oháňka, hovězí pečeně, Himalaya, Haier, Halali, Harpic, Hedelix, Hemostop, herní myš. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Hovězí a telecí

Nejnovější letáky