Hovězí jazyk v akci, sleva na Hovězí jazyk

Aktuální letáky

Produkt aktuálně není v akci žádného prodejce

K tomu, aby se sleva skutečně vyplatila, je nutné najít nejen ten správný obchod, ale také vědět, kde hledat informace o aktuálních slevových akcích.

Pozor, hovězí jazyk v akci!

Hledáte hovězí jazyk v akci? Pokud ano, pak pravděpodobně často přemýšlíte nad tím, jak při nákupu zboží, jakým je hovězí jazyk, ušetřit. Není nutné objíždět blízké i vzdálenější obchody. Byla by to jen ztráta času a ve finále byste zjistili, že úspora se prostě nekonala. Nebo byla skutečně jen minimální.

  • Víme o lepším a rozhodně efektivnějším způsobu.
  • Bez dlouhého hledání, a hlavně bez utrácení drahocenného času.

Na stránkách Kompasslev.cz víme o všech akcích na hovězí jazyk, umíme pro vás najít ty nejlepší a nejvýhodnější slevy pro hovězí jazyk. Také se jako první okamžitě dozvíte, pokud bude hovězí jazyk ve výprodeji za zvýhodněné ceny. Na této stránce je přehled všech dostupných letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro hovězí jazyk.

  • Máte-li v úmyslu ušetřit finanční prostředky, stačí kliknout na jeden z letáků níže a podívat se, za kolik právě ten váš hledaný produkt některý oblíbený obchodník - nabízí.

Slevy, které se opravdu vyplatí

Slevové akce jsou v poslední době velice vyhledávané. Proto také velké obchodní řetězce vycházejí svým zákazníkům vstříc a nabízejí jim pohodlný způsob, jak se o slevách dozvědět.

  • Stále častěji se k této skupině velkých obchodních řetězců přidávají i ty menší.
  • Výhody, které z uvedení slevových letáků na internetu plynou, jsou totiž oboustranně vítané. 

Slevové letáky jsou tedy k dispozici online v přehledné formě na internetových stránkách. V žádném případě není problém s jejich snadným nalezením. Docela postačí rozmyslet si, který produkt je pro vás právě žádoucí a pak ho prostě najít mezi slevovými nabídkami.

Usnadnění hledání v každém směru

Abyste měli hledání ve slevách snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétnímu prodejci. Hledat můžete například podle osobních sympatií nebo podle místa, kde se obchod nachází. Zaklikněte si MAKRO, JIP nebo - a zobrazí se jen letáky tohoto obchodníka. Ale nezapomeňte, že na Kompasslev.cz máme i akce na jiné produkty. Zkuste třeba zjistit, jak výhodně můžete nakoupit toto vaše oblíbené zboží: hrnek, hyal-drop, cheesecake, chodící panenka, chrániče.Archivní letáky

MAKRO

Leták MAKRO - 1.7.2016 - 31.12.2018 - Produkty v akci - hovězí jazyk, uzená kuřecí stehna, pečeně, plec, kýta, kuřecí stehna, moravské uzené, hovězí maso, debrecinka, uzené maso, vepřová krkovice, vepřové maso, kuřecí maso.

Platnost

1.7.2016 - 31.12.2018
Platný ve všech prodejnách MAKRO

MAKRO

Leták MAKRO - 1.5.2019 - 28.5.2019 - Produkty v akci - hovězí jazyk, vepřová žebra, špek, pomazánka, grily, hovězí maso, slanina, uzené maso, vepřové maso, tlačenka, maso, trouba.

Platnost

1.5. - 28.5.2019
Platný ve všech prodejnách MAKRO

JIP

Leták JIP - 31.7.2019 - 13.8.2019 - Produkty v akci - hovězí jazyk, kuřecí stehna, kuřecí stehna horní, kuře, játra, kuřecí játra, moravské uzené, mortadella, hovězí maso, slanina, uzeniny, uzené maso, vepřová krkovice, krůtí maso, kuřecí maso, kuřecí křídla, maso.

Platnost

31.7. - 13.8.2019
Platný ve všech prodejnách JIP

MAKRO

Leták MAKRO - 11.12.2018 - 30.12.2018 - Produkty v akci - hovězí jazyk, šunka, anglická slanina, moravské uzené, hovězí maso, slanina, uzené maso, vepřové maso, roláda, korunní.

Platnost

11.12. - 30.12.2018
Platný ve všech prodejnách MAKRO

Hovězí jazyk - prodejci